Wisła Sandomierz kontra KSZO Ostrowiec – zmiana godziny rozpoczęcia spotkania

Sobotni mecz SPR Wisła Sandomierz vs. KSZO Ostrowiec, będzie meczem najwyższej wagi dla obydwu zespołów. Od tego spotkania zależy układ drużyn w czołówce tabeli, w której znajdują się obydwa zespoły. Mecz rozpocznie się o godz. 18.30!

Zapraszamy wszystkich do kibicowania sandomierskim szczypiornistom w sobotę 21 stycznia o godzinie 18.30 na halę MOSiR przy ul. Patkowskiego 2a w Sandomierzu.

W tym sezonie, drużyna KSZO Ostrowiec Świętokrzyski to zupełnie inny zespół niż ten z poprzedniego sezonu. Drużyna gra pewnie a co najważniejsze utrzymuje się na szczycie tabeli, podejmując walkę z najsilniejszymi zespołami grupy. Ostatnie zwycięstwo nad wiceliderem tabeli, drużyną Grunwaldu Ruda Śląska, udowodniło, że KSZO jest jedną z pięciu najbardziej liczących się drużyn w Naszej tabeli. W poprzedniej rundzie, rzutem na taśmę KSZO pokonało Wisłę Sandomierz u siebie.

Nadchodzący mecz będzie bardzo ważny, jeśli nawet nie kluczowy dla obydwu zespołów – od niego w dużej mierze zależy układ w czołówce tabeli, gdzie jest na tyle „ciasno”, że liczy się każdy duży a nawet mały punkt.

Sandomierzanie, podobnie jak przeciwnicy, są również w doskonałej dyspozycji. Po 13 kolejkach, wśród 10 najlepszych strzelców bramek, znajduje się aż dwóch zawodników z Sandomierza: na trzecim miejscu Piotr Kutek (101 bramek) oraz Paweł Kwiatkowski (77 bramek). Nasza drużyna na pewno będzie chciała naprawić „błąd” z pierwszej rundy, gdzie przegrali (a nie powinni) w Ostrowcu.

Wiślacy niejednokrotnie pokazali już, że we własnej hali, przed własną publicznością, którą dzielnie zagrzewa ich do gry, potrafią wygrać każdy, nawet najtrudniejszy mecz. Wystarczy przypomnieć sobie np. spotkanie z I rundy w Grunwaldem Rudą Śląską, czy zeszłoroczne z obecnym I-ligowcem Viretem Zawiercie – w obydwu tych spotkaniach Wiślacy odnieśli pewne zwycięstwo.

Sandomierz od lat był i jest ważnym ośrodkiem piłki ręcznej. SPR Wisła Sandomierz działa aktywnie i dąży do tego, aby Sandomierz kojarzył się również z doskonałą drużyną piłkarzy ręcznych, która dąży do tego aby w przyszłym sezonie grać na I-ligowych parkietach.

źródło: Spr Wisła Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
8 lat temu

Dodajcie Video z Meczu chce jeszcze raz zobaczyć cudowną bramkę Kucharczaka : )

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x