W Tarnobrzegu otwarto wypożyczalnię łyżew

Od 25 stycznia 2012r. firma Sport Serwis uruchomiła wypożyczalnię łyżew na terenie Białego Orlika na Dzikowie. Koszt wypożyczenia jednej pary łyżew wynosi 5 zł / godzinę. Dla dzieci oferujemy wypożyczenie kasku w cenie 5 zł / godzinę.

Wypożyczalnia łyżew zlokalizowana jest przy lodowisku Biały Orlik na terenie Szkoły Podstawowej nr 9 w Tarnobrzegu przy ul. Wiejskiej 4. Punkt wypożyczenia znajduje się przy wejściu na lodowisko.

Wypożyczalnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 20:00 oraz dni wolne i ferie w godzinach 10:00 – 20:00.

W naszych wypożyczalniach oferujemy solidne i wygodne włoskie łyżwy. Zastosowane w butach wiązania sznurowane zapewniają dokładne dopasowanie do kształtu stopy. Każda para łyżew jest regularnie ostrzona w serwisie, dzięki czemu jazda na nich jest bezpieczna i przyjemna.

Posiadamy łyżwy w rozmiarach:

dziecięce 28 – 34

figurowe 34 – 41

hokejowe 41- 46

Wymagane jest, aby osoba wypożyczająca posiadała ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, legitymacja itp.) lub wpłaciła kaucję w wysokości 200 zł.

Wszelkie pytania oraz uwagi dotyczące wypożyczenia łyżew prosimy kierować do firmy Sport Serwis na adres e-mail: info@sport-narty.pl.

Zapraszamy zorganizowane grupy szkolne lub firmowe. Istnieje możliwość rezerwacji łyżew na określoną porę po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Na miejscu znajduje się ostrzałka do łyżew. Koszt naostrzenia jednej pary łyżew wynosi 8 zł.

Kontakt telefoniczny do wypożyczalni w Tarnobrzegu: 0 792 248 950

Regulamin wypożyczalni

foto&info: Sport Serwis

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content