Koncert legendy polskiego rocka – formacji MECH w Tarnobrzegu, godz.20

Koncert zespołu MECH odbędzie się w tarnobrzeskim klubie Końca nie Widać. Bilety w cenie  – 25 zł do kupienia przed koncertem.

Jeszcze do końca nie ochłonęliśmy po koncercie KATa a już mamy dla was kolejną dobrą wiadomość. 27-go stycznia w tarnobrzeskim klubie Końca Nie Widać wystąpi kolejna legenda polskiej muzyki rockowej – formacja MECH. Zespół może mało znany młodszej części publiczności. W latach osiemdziesiątych płytami Bluffmania i Tasmania zachwycała się cała Polska. Niestety w roku 1987 zakończyli swoją działalność.

Mech (pierwotnie jako Zjednoczone Siły Natury „Mech”) powstał w Warszawie w 1977 r. z inicjatywy Macieja Januszko i Roberta Milewskiego. Początkowo zespół działał w składzie: Maciej Januszko – śpiew, gitara; Robert Milewski – śpiew, klawisze; Janusz Łakomiec – gitara; Krzysztof Fijałkowski – bas; Adam Lewandowski – perkusja (min. Air Condition); Andrzej Nowicki – bas (później Perfect), Janusz Domański – perkusja.

Zespół został reaktywowany w 2004. Powrót nastąpił z inicjatywy Jurka Owsiaka i Janusza „Kosy” Kosińskiego. W nowym składzie oprócz Macieja Januszko (śpiew), znaleźli się wybitni muzycy: Piotr „Dziki” Chancewicz – gitary (ex- Syndia, Agency, BO-Session, Dogbite), Krzysztof Najman – bas (ex Closterkeller, Tadeusz Nalepa, John Porter Band, Virgin, Piotr „Posejdon” Pawłowski – perkusja (ex Closterkeller, John Porter Band, Virgin).

Jesienią 2005 ukazała się pierwsza po reaktywacji płyta zespołu na której usłyszeć można kilka starych utworów w nowych aranżacjach oraz nowe, utrzymane w konwencji hard i heavy rocka. Na płycie znalazły się także teledyski do utworów „Painkiller” i „Nie widzieć nic”.

MECH jest twórcą soundtracka do polskiej gry komputerowej PAINKILLER.

Mech koncertuje na największych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych w kraju jak Przystanek Woodstock, Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie, Hunterfest, Metal Hammer Festival, oraz u boku takich wykonawców jak Korn, Black Label Society, Soulfly czy Heaven and Hell.

Zapraszamy na stronę na FB:

http://www.facebook.com/events/181589705262591/

Pozdrawiamy

Ekipa mROCK

www.mrock.com.pl

video: deskath

video: Boryn

video: Sidius52Ryan

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
John
12 lat temu

Painkillera pomimo lat to ja lubię! Kolejny koncert bez suportu???

Mefisto
12 lat temu

SUPEROS !

zurek
12 lat temu

z supportem 🙂 – o tym niebawem

John
12 lat temu
Reply to  zurek

Alleluja

Gość
12 lat temu

DZIŚ – Środa – Mecz siatkówki kobiet – Anser Siarka Tarnobrzeg vs. Pogoń Paleo Proszowice – Godz. 18.00 – WSTĘP WOLNY – Hala OSiR – ZAPRASZAMY !

obserwator
12 lat temu

To oni jeszcze żyją?

Mona Liza
12 lat temu

żyją i dobrze grają – lubię MECH

Zmasakrowany
12 lat temu

Co Ci goście wyprawiali na scenie, 4 kolesi i taka muza, taki show. Młodzi mają się od kogo uczyć. Z niecierpliwością czekam na relację.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content