Zatrzymany diler narkotykowy

Policjanci z Nowej Dęby zabezpieczyli u 46-letniego mężczyzny amfetaminę i kokainę o czarnorynkowej wartości przekraczającej 3 tysiące złotych. W tej sprawie funkcjonariusze przedstawili zatrzymanemu 20 zarzutów przestępstw związanych z naruszeniem ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Podejrzany spędzi w areszcie trzy miesiące, jego czterej wspólnicy zostali objęci dozorem policyjnym.

W piątek, po godz. 16. funkcjonariusze zatrzymali volkswagena golfa, którym podróżowało dwóch mieszkańców Nowej Dęby w wieku 34 i 46 lat. Podczas kontroli policjanci znaleźli u 46-letniego mężczyzny 15 gramów amfetaminy stanowiącej 60 jednorazowych porcji narkotyku o wartości rynkowej 2,4 tys. złotych. Przeszukując mieszkania zatrzymanych, funkcjonariusze znaleźli narkotyki w postaci amfetaminy i kokainy stanowiące łącznie 40 jednorazowych porcji narkotyku.

Na podstawie zebranych informacji ustalono, że rozprowadzaniem narkotyków zajmował się 46-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Policjanci dotarli do osób, które kupowały u niego narkotyki. W tej sprawie zostało zatrzymanych czterech mieszkańców Nowej Dęby w wieku 21, 24, 30 i 34 lat. Podejrzani są o udzielanie środków odurzających innym osobom oraz pomoc w obrocie narkotykami.

46-letni mężczyzna przyznał się do posiadania narkotyków.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x