Chuligani umieścili słupek na torach – niewiele brakło by doszło do tragedii

W sobotę po godz.16 szynobus relacji Rzeszów – Lublin przejeżdżając przez miejscowość Nowa Dęba w powiecie tarnobrzeskim, najechał na pozostawiony na torach betonowy słupek. Niewielka prędkość maszyny oraz refleks maszynisty pozwoliły na uniknięcie tragedii. 25 osób podróżujących szynobusem nie odniosło żadnych obrażeń. Policjanci poszukują sprawców zdarzenia.

Z ustaleń Policji wynika, że szynobus relacji Rzeszów – Lublin przejeżdżając przez miejscowość Nowa Dęba najechał na leżący na torach betonowy słupek. Uszkodzeniu uległo podwozie maszyny. Policjanci pracują nad wyjaśnieniem okoliczności zagrożenia katastrofą kolejową oraz ustalenia i zatrzymania sprawców, którzy umieścili betonowy słupek na torach kolejowych. Według ustaleń Policji, w tym czasie widzianych było dwóch młodych mężczyzn.

Rysopis widzianych osób:

wiek około 16 – 18 lat. Pierwszy mężczyzna, wzrost:.170 – 175 cm, ubrany był w ciemną kurtkę. Miał ze sobą plecak. Drugi z mężczyzna, wzrost: 160 – 170 cm, ubrany był w jasną kurtkę z kapturem.

Wszystkie osoby będące świadkami zdarzenia, posiadające informacje w tej sprawie, lub które widziały osoby odpowiadające rysopisom, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie ul. Słowackiego 2, pokój 23, lub telefonicznie pod numer (15) 846 20 87, lub całodobowo 997.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vlad Impervious
9 lat temu

Jak zwykle łyse zjebusy mają świetną zabawe,a ja jak zwykle powiem upierdolić im łby i to przy samej dupie

Sztygar H.
9 lat temu

Mówią, że to były kudłate zjebusy.

m.johnson
9 lat temu

czytając podany rysopis przez policję/autora śmiem twierdzić że pół tarnobrzeskich nastolatków pasuje do podanego opisu 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x