Wpadli, gdy chcieli odebrać nagrodę

Policjanci ustalili tożsamość sprawców spowodowania zagrożenia katastrofy kolejowej w Nowej Dębie. Kilka dni temu szynobus relacji Rzeszów-Lublin najechał na pozostawiony na torach betonowy słupek. Sprawcami okazali się dwaj uczniowie jednego z gimnazjum w Nowej Dębie. Sprawcy mają 14 i 16 lat.

Chłopcy, skuszeni nagrodą pieniężną, którą miał wyznaczyć Burmistrz Miasta i Gminy w Nowej Dębie, zgłosili się wczoraj na Policję, podając się za świadków tego zdarzenia. Nie sądzili jednak, że policjanci mają dowody świadczące przeciwko nim.

Chłopcy twierdzili, że tego dnia widzieli na torowisku mężczyzn, którzy pozostawili betonowy słupek na torach. Nieletni twierdzili, że udzielą dokładnych informacji co do sprawców, ponieważ są zainteresowani otrzymaniem nagrody, którą miał wyznaczyć Burmistrz Miasta i Gminy w Nowej Dębie.

Podczas rozmowy z policjantem, jeden z chłopców zorientował się, że funkcjonariusz wie, kto jest sprawcą tego zdarzenia oraz dysponuje dowodami przeczącymi jego wersji. 14-latek i jego kolega zmienili swoją wcześniejszą wersję, przyznając się, że to oni przetoczyli na tory betonowy słupek. Chłopcami zajmie się sąd dla nieletnich.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content