Wisła remisuje na początek sezonu (fotoreportaż oraz video HD)

Wisła Sandomierz zremisowała 2:2 (0:1) z Lubrzanką Kajetanów w meczu inaugurującym wiosenną rundę rozgrywek w IV lidze, grupy świętokrzyskiej. Mecz rozegrany został w sobotę 17 marca w Sandomierzu.

Bramki dla Wisły zdobyli Grzegorz Zimoląg i Marcin Pietrucha. Wyrównującego gola goście zdobyli w doliczonym czasie gry.

W następnej kolejce Wisła zagra w Kielcach z miejscowymi Orlętami.

W materiałach video prezentujemy obszerny skrót z meczu oraz pomeczowe komentarze trenerów Krzysztofa Stockiego i Tadeusza Krawca.

video: Agnieszka Nycz

foto: Piotr Morawski


Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
9 lat temu

Chłopaki pokażą jeszcze, że III liga to nie tak odległa sprawa. Sandomierz z takim stadionem to minimum na III ligę. Tylko władza może trwonić pieniądze podatników na niepotrzebne rzeczy, po co dwie trybuny? po co tyle krzesełek? skoro widzów na IV ligowej arenie mało? To co było na IV ligę było aż za dobre. Niektórzy zarządzający publicznym mieniem tego nie widzieli, ehhh

kibic_sks
9 lat temu

ile można trwać w tej IV lidze, władza ma w d. sport, mamy raptem 2 drużyny a burmistrz woli dawać obcym kasę na promocje(ksiądz na rowerze czy płyta Polka). Sąsiad Tarnobrzeg ma więcej sekcji, 2 ekstraklasy(kosz,tenis), III ligę(prawie drugą) w nogę, 2 ligę w siatkę i tam można, miasto na wszystkie sekcje wykłada kasę tylko w Sandomierzu na nic nie ma. Granie dla grania, nikt nie mówi o awansie bo wiadomo…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x