30.03 (piątek) Wykład iluzjonisty Jędrzeja Bukowskiego „Nauka i technika w sztuce Iluzji” w WSH

Wyższa Szkoła Handlowa w Kielcach Wydział Zamiejscowy w Tarnobrzegu zaprasza na NIEZWYKŁY WYKŁAD pt.”Nauka i technika w sztuce Iluzji”. Wykład odbędzie się w piątek 30 marca o godz.17. Ilość miejsc na wykładzie jest ograniczona.
Darmowe bilety do odbioru w dziekanacie uczelni.

Wykład obrazuje w jaki sposób prawa fizyki i chemii stały się podstawą niezwykłych trików wykonywanych przez różnych iluzjonistów. Wykład poparty będzie prezentacją „na żywo” omawianych trików.

TO JEDYNA OKAZJA ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ w jaki sposób z pomocą multimediów wywołać ducha, poznać sekret „Zamiany wody w wino”, gwoździa w szczere złoto, samootwierających się drzwi do świątyni greckiej, czy sekret Mechanicznego Turka – jedyny eksponat można podziwiać w muzeum w Magdeburgu.

Wykład poprowadzi Jędrzej Bukowski, pasjonat sztuki iluzji którą zajmuje się od czternastego roku życia. Jest jednym z najlepszych Polskich iluzjonistów. Obecnie, oprócz autorskich pokazów, którymi bawi gości na terenie całego kraju, udziela się w innych projektach: „Alchemic Academy”, „Jaskinia hazardu”, „Koktajl Teleturniejowy”, gdzie wraz z innymi aktorami kabaretowymi tworzy niepowtarzalne spektakle.

Prywatnie jest doktorantem WGGG Politechniki Wrocławskiej, połączenie pracy naukowej z artystyczną profesją zaowocowało sztuką spotykającą się za każdym razem z ogromnym uznaniem publiczności. Ostatnio przyjął propozycję poprowadzenia wykładów w Auli Głównej Politechniki Wrocławskiej na temat „Sztuka Iluzji a współczesna technika”, na które przybyło ponad 800 słuchaczy.

Na tym wykładzie na pewno nie będziecie się nudzić !!!

info: WSH

foto: http://www.magicart.pl/index.php


Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content