Wypadek w Tarnobrzegu – autobus zderzył się z nauką jazdy

Do kolizji doszło dzisiaj ok. godz.8 na skrzyżowaniu ulic Fabrycznej i Dąbrówki w Tarnobrzegu. 25-letni mężczyzna kierujący autobusem doprowadził do zderzenia z pojazdem przeprowadzającym egzamin nauki jazdy.

Policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących. Badanie wykazało, że byli oni trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym.

źródło: Policja


Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mona Liza
9 lat temu

Gdybym była kierowcą Tira to bym rozjechała każdą „L-kę” w mieście. Zrobili sobie z Tarnobrzega wielki plac manewrowy i nikt z włodarzy miasta nie umie zrobić z tym porządku.
W ciągu dnia można naliczyć na skrzyżowaniu nawet 9 pojazdów nauki jazdy w jednym miejscu.
Pani Sagatowska straszyła, że wyprowadzi WORDa do Stalowej Woli i jakoś nie wyprowadziła.
Najwyraźniej każdy mądry broni się się przed obecnością szkodników na swoim terenie.

Krn
9 lat temu
Reply to  Mona Liza

Burzysz się jak ch.. wie kto, znaczy masz prawo jazdy, „L-ką”, na Madagaskarze jeździłaś czy w Tarnobrzegu, nie musisz odpowiadać żałosna frustratko.

j.k.
9 lat temu
Reply to  Krn

Mieszkańcy Madagaskaru powinni uczyć się jeździć u siebie. Dlaczego w Tbg widać „L-ki” z kilku sąsiednich województw? Ma prawa burzyć się gdyż to raczej nie jest sytuacja normalna.

kierowca
9 lat temu
Reply to  j.k.

Kursanci z sąsiednich województw nie przyjeżdżają specjalnie do Tarnobrzega na naukę jazdy… W każdym mieście są różne rejestracje, które nie świadczą od razu o tym gdzie się mieszka… A burzą się przede wszystkim ci którzy już mają prawo jazdy, i im nie zależy na WORDzie, natomiast dla przyszłych kursantów jest to dość znaczące czy WORD jest w Tarnobrzegu czy na Madagaskarze! Każdy obecny kierowca kiedyś też się uczył, więc dlaczego tak wszyscy narzekacie? A co do kolegi na dole – wystarczy czasem wyjechać 5-10minut wcześniej i wtedy nie trzeba się tak spieszyć i denerwować na jechanie za „L-ką” 20km/h… Zauważcie, że to kierowca autobusu był sprawcą stłuczki, a nie pojazd nauki jazdy… Szanujmy się nawzajem moi drodzy 🙂

j.k.
9 lat temu
Reply to  kierowca

rejestracja może nie świadczy, to fakt ale jak widzę na drzwiach „L” reklamę szkoły z Kraśnika, Opatowa nawet z Lublina widziałem czy innych dalszych stron to co wtedy? Przejazdem są? Zobacz jak się jeździ w okolicznej Stalowej Woli czy Sandomierzu. Są „L” ale nie wpływają znacząco na ruch w mieście.

Można było wprowadzić zakaz ruch Tirów w określonych dniach może warto zastanowić się nad ograniczeniem ruchu „L” w określonych godzinach np. dojazdów i powrotów z pracy – wtedy ruch w mieście jest największy.

driver
9 lat temu

Czasem krew mnie zalewa jak muszę jechać 20km\h za elką. Ktoś może na tym zarabia ale cierpią wszyscy mieszkańcy…

eureka mistrzów
9 lat temu

Po części na pewno trzeba się zgodzić z przedmówcami ale nie zupełnie. Jak jedzie przede mną jakaś elka to od razu ją mijam albo trąbie aby zjechała na pas boczny czasem pomaga.

a
9 lat temu

Według mnie powinien być zakaz wjazdów elek na osiedla – przykład Przywiśle i kręcenie kółek wokół pomnika Jędrusiów, gdzie często bawią się dzieci a ponieważ jest tam pochylona powierzchnia, często zjeżdżają z niej na wrotkach itp wprost na ulicę a tam, elka za elką. Nie wiem po co tam zajeżdżają, w końcu rond mamy w Tarnobrzegu pod dostatkiem:-)

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content