„Leszcze”, Krawczyk, Stachurski – Lato z Radiem w Tarnobrzegu

Lato z Radiem zagości w Tarnobrzegu w sobotę 14 lipca. Na scenie pojawią się „Leszcze”, Krzysztof Krawczyk oraz Stachurski.

Po raz pierwszy naszemu miastu udało się znaleźć na ogólnopolskiej trasie imprezy organizowanej przez Polskie Radio. Jest to cykliczna impreza, która odbędzie się tylko w czternastu miastach.

Jeszcze nie wiadomo czy impreza odbędzie się na terenach zielonych nad Wisłą czy może nad Jeziorem Tarnobrzeskim. – Chcielibyśmy, aby impreza odbyła się nad naszym Jeziorem, ponieważ „Lato z Radiem” przyciąga tysiące osób, a byłaby to świetna okazja do promocji akwenu. Ostateczna decyzja jednak jeszcze nie zapadła. Ale już sam fakt, że impreza odbędzie się w Tarnobrzegu daje możliwość promocji naszego miasta na antenie Polskiego Radia i w prasie ogólnopolskiej – mówi Prezydent Norbert Mastalerz.

Oczywiście oprócz części muzycznej nie zabraknie także różnego rodzaju konkursów, zabaw dla najmłodszych i kulinarnych zmagań. Na zakończenie imprezy niebo rozświetli pokaz sztucznych ogni.

info: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content