6 osób zatrzymanych za posiadanie i udzielanie narkotyków

Tarnobrzescy policjanci zatrzymali sześciu mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków oraz o udzielanie ich innym osobom. Jeden z zatrzymanych mężczyzn został tymczasowo aresztowany, dwaj jego koledzy otrzymali dozory policyjne, poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju.

W środę, o godz. 11.30 br. na ul. Wyspiańskiego funkcjonariusze zatrzymali 16-letniego mieszkańca Woli Baranowskiej, u którego znaleźli środki odurzające w postaci 1,83 grama marihuany, stanowiącej siedem jednorazowych porcji narkotyku.

Tego dnia kryminalni, prowadząc dalsze czynności zatrzymali pięć kolejnych osób w wieku od 19 do 22 lat w tym dwóch dilerów, którzy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej udzielali narkotyki innym osobom.

Policjanci zapukali do mieszkań zatrzymanych osób. Podczas przeszukań zabezpieczyli łącznie 5,25 grama środków odurzających stanowiących 21 jednorazowych porcji narkotyków o wartości czarnorynkowej 160 złotych.

Funkcjonariusze ustalili również, że jeden z dilerów od kilkunastu miesięcy sprzedawał narkotyki 16-letniemu gimnazjaliście. Przesłuchany diler, przyznał się do posiadania marihuany. Wyjaśnił także, że umożliwiał zażycie narkotyku nieletniemu.

W piątek, Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec 22-letniego dilera środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

Na wniosek Policji, Prokuratura Rejonowa w Tarnobrzegu, wobec dwóch z zatrzymanych mężczyzn, zastosowała dozór policyjny, poręczenie majątkowe w kwocie 1500 złotych oraz zakaz opuszczania kraju.

Za posiadanie i udzielanie narkotyku grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyźnie, który sprzedawał środki odurzające nieletniemu, grozi kara od 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
przypalowcy
9 lat temu

sprzedaja huj wie komu to tak sie to konczy…swoją drogą smieszą mnie te kalukalcje psów …1,83 grama marihuany, stanowiącej siedem jednorazowych porcji narkotyku…hehe to chyba oni w ten sposób robia se tam porcje miedzy sobą..

xionc
9 lat temu
Reply to  przypalowcy

hahahahahahahahaha….. 5,25g to na jedno dobre podejście :). Żenada. Wypada tylko czekać aż złapią kogoś z paczką papierosów co stanowić będzie przynajmniej 20 jednorazowych działek, albo z kartonem fajek co już będzie oznaczało mega hurt. Nie ma co – Polska to dziki i jakże głupi kraj…..

machalass
9 lat temu

oj palilo sie kiedys…. hehe

older
9 lat temu
Reply to  machalass

🙂 Jedzie kowboj macha lassem ??? :)) Pozdro machalas

Szymon
9 lat temu
Reply to  machalass

kiedyś to wagonami… hehe

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content