Spotkania z kulturą organizowane przez MGOK

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na imprezy kulturalne.

Kalendarium Imprez

19 kwietnia w ośrodku kultury w Baranowie odbędzie się Gminny Konkurs Piosenki i Poezji Ekologicznej w ramach obchodów Dnia Ziemi, organizowany wspólnie z ZSiP w Baranowie Sandomierskim.

– Od 17 do 20 kwietnia w ŚDK w Skopaniu będzie można oglądać wystawę Biura Edukacji Publicznej IPN „Zagłada polskich elit. Akcja AB – Katyń”. Od 22 kwietnia do 9 maja ekspozycja zostanie wystawiona w MGOK-u w Baranowie.

22 kwietnia zostanie wystawiona inscenizacja „Kadisz” Teatru Słowa z Tarnobrzega w reżyserii Andrzej Wilgosza, przypominająca o tradycji i kulturze polskich Żydów. Poetycki spektakl został przygotowany na 62. rocznicę wypędzenia tarnobrzeskich Żydów.

29 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Tańca. Z tej okazji w ŚDK w Skopaniu będzie można uczestniczyć w Niedzieli z Tańcem – spotkaniu promującym tę fascynującą dziedzinę sztuki.

3 maja MGOK organizuje Gminny Konkurs Ortograficzny – Dyktando 2012. Zapraszamy w dzień narodowego święta wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoją znajomość języka ojczystego, a przy okazji świetnie się bawić zdobywając nagrody.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content