Koncert w ramach Metalowej Trasy 2012 w Sandomierzu (fotoreportaż oraz video HD)

Zespoły Hedfirst, Lostbone i Made of Hate odwiedziły sandomierski klub Lapidarium w ramach Metalowej Trasy 2012. Jako support zagrała sandomierska formacja S.N.O.W. Organizatorem koncertu było Sandomierskie Centrum Kultury.

Sandomierz był piątym przystankiem na drodze trójki podróżujących po Polsce siewców ostrej muzy. W ramach trasy każdy z zespołów  promuje swoje najnowsze wydawnictwo – Hedfirst czwartą, jeszcze nie zatytułowaną płytę, Lostbone wydany w styczniu tego roku, trzeci album „Ominous” natomiast Made Of Hate wydany niedawno, drugi album „Pathogen”.

Sądząc po gorącej atmosferze w sandomierskim klubie Lapidarium, wydawnictwa zostaną dobrze przyjęte przez fanów. Szaleństwo pod sceną trwało niemalże przez cały koncert, zwalniając nieznacznie podczas występu stołecznego Lostbone. Cóż, każdy musi chwilę odpocząć nawet „metalowa młodzież”, która stanowiła większość sandomierskiej publiczności.

Apogeum szaleństwa nastąpiło podczas występu Made of Hate, którego melodyjna i skoczna muzyka nie pozwoliła stać obojętnie większości fanów. Data koncertu 13 piątek z pewnością nie była pechowa a sądząc z wypowiedzi muzyków miała oddziaływanie wręcz przeciwne, z niewielkiej sceny w Lapidarium raz po raz słychać było zapewnienia o szybkim powrocie do Sandomierza do tak wspaniałej publiczności, niektórzy wręcz głośno zastanawiali się nad przeprowadzką do sandomierskiego grodu. Na zakończenie, w trakcie ostatnich utworów Made of Hate na scenie zameldowała się większość występujących tego dnia muzyków, by jeszcze raz wspólnie podziękować za fantastyczne przyjęcie w Sandomierzu.

Niestety, nie udało nam się zarejestrować występu kapeli S.N.O.W., jednak znając możliwości chłopaków można sądzić, że był udany. Dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć sandomierską kapelę w akcji przypominamy tutaj ich ubiegłoroczny koncert w Lapidarium.

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
@#$%&!
9 lat temu

To się nazywa żywiołowa publika, szacun dla Sandomierza. Muzycznie zespoły to I liga.

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content