Likwidacja tarnobrzeskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej(video)

Tarnobrzeska placówka opiekuńczo-wychowawcza zostaje zlikwidowana z dniem 30 czerwca br. Taką decyzję podjęli radni podczas czwartkowej sesji Rady Miasta.

Za przyjęciem uchwały o likwidacji głosowało ośmiu radnych, sześciu było przeciw, pięciu wstrzymało się od głosu. Z dniem 30 czerwca br. placówka przestaje istnieć, od 1 lipca jej miejsce ma zająć placówka opiekuńczo-wychowawcza prowadzona przez organizację pozarządową.

Wypowiedzi radnych, prezydenta, dyrektora placówki, przedstawicieli Związku Zawodowego Solidarność oraz głosowanie w materiale video. Zapraszamy

video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zięba
8 lat temu

Że co??? Co to za prezydent miasta???!!!. Przez Ciebie wszyscy musimy cierpieć , zniszczyłeś nam życie …!!!. Gdzie te dzieciaki teraz się podzieją …Zamiast pomagać to rujnujesz mieszkańców Tarnobrzega… Myślisz tylko o sobie ,a nie o szarych ludziach , które przez Ciebie już płaczą … A my wiążemy koniec z końcem …

tbg
8 lat temu

Sportowo-festynowe igrzyska must go one, a reszta jest milczeniem

dolar
8 lat temu

Jeżeli bez szkody dla dzieci można prowadzić placówkę ale dużo taniej to czemu tego nie zrobić? Za starych układów narobiło się dużo ciepłych posadek i teraz żal się z nimi rozstawać. Dobry gospodarz(czyt. prezydent miasta) zawsze powinien szukać oszczędności, nawet kosztem niepopularnych decyzji. Przecież zaoszczędzonych pieniędzy nie schowa sobie do kieszeni tylko wyda w miasto.

FANTOMAS
8 lat temu

A czy ktoś na tym filmie wspomniał, że w przedmiotowej placówce jest 13 podopiecznych i 28 personelu?

dzieci
8 lat temu

co za d… zaglądają na tak porządny portal. macie gazforum i tam wracać. placówką teraz pokieruje stwoarzyszenie, które zatrudni część tych samych pracowników, więc dzieciom żadna krzywda się nie dzieje.

tbg
8 lat temu

A czy tam w materiale nie ma czasem mowy o tym, że będzie miejsca dla 14 dzieci? – a co jeśli dzieci z TBG będzie więcej??? do innych ośrodków poza miasto, to chyba nie jest dobre rozwiązanie?

WD
8 lat temu

Oglądnąłem sporo tej debaty i ja tam tragedii nie widzę. Wszystko będzie prawie tak jak było, te samem osoby będą prowadzić tą placówkę tylko w uszczuplonym składzie. Reszta personelu ma zapewnione miejsca w żłobku i pomoc od miasta. Ci co lubią bić pianę i nie potrafią „czytać”( w tym przypadku oglądać) ze zrozumieniem zawsze znajdą problem.

HAHAHA
8 lat temu

obora

Masta - Ace
8 lat temu

konkurs juz wygrała esteka czy jeszcze nie ?

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x