Likwidacja tarnobrzeskiej placówki opiekuńczo-wychowawczej(video)

Tarnobrzeska placówka opiekuńczo-wychowawcza zostaje zlikwidowana z dniem 30 czerwca br. Taką decyzję podjęli radni podczas czwartkowej sesji Rady Miasta.

Za przyjęciem uchwały o likwidacji głosowało ośmiu radnych, sześciu było przeciw, pięciu wstrzymało się od głosu. Z dniem 30 czerwca br. placówka przestaje istnieć, od 1 lipca jej miejsce ma zająć placówka opiekuńczo-wychowawcza prowadzona przez organizację pozarządową.

Wypowiedzi radnych, prezydenta, dyrektora placówki, przedstawicieli Związku Zawodowego Solidarność oraz głosowanie w materiale video. Zapraszamy

video: Agnieszka Nycz

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zięba
10 lat temu

Że co??? Co to za prezydent miasta???!!!. Przez Ciebie wszyscy musimy cierpieć , zniszczyłeś nam życie …!!!. Gdzie te dzieciaki teraz się podzieją …Zamiast pomagać to rujnujesz mieszkańców Tarnobrzega… Myślisz tylko o sobie ,a nie o szarych ludziach , które przez Ciebie już płaczą … A my wiążemy koniec z końcem …

tbg
10 lat temu

Sportowo-festynowe igrzyska must go one, a reszta jest milczeniem

dolar
10 lat temu

Jeżeli bez szkody dla dzieci można prowadzić placówkę ale dużo taniej to czemu tego nie zrobić? Za starych układów narobiło się dużo ciepłych posadek i teraz żal się z nimi rozstawać. Dobry gospodarz(czyt. prezydent miasta) zawsze powinien szukać oszczędności, nawet kosztem niepopularnych decyzji. Przecież zaoszczędzonych pieniędzy nie schowa sobie do kieszeni tylko wyda w miasto.

FANTOMAS
10 lat temu

A czy ktoś na tym filmie wspomniał, że w przedmiotowej placówce jest 13 podopiecznych i 28 personelu?

dzieci
10 lat temu

co za d… zaglądają na tak porządny portal. macie gazforum i tam wracać. placówką teraz pokieruje stwoarzyszenie, które zatrudni część tych samych pracowników, więc dzieciom żadna krzywda się nie dzieje.

tbg
10 lat temu

A czy tam w materiale nie ma czasem mowy o tym, że będzie miejsca dla 14 dzieci? – a co jeśli dzieci z TBG będzie więcej??? do innych ośrodków poza miasto, to chyba nie jest dobre rozwiązanie?

WD
10 lat temu

Oglądnąłem sporo tej debaty i ja tam tragedii nie widzę. Wszystko będzie prawie tak jak było, te samem osoby będą prowadzić tą placówkę tylko w uszczuplonym składzie. Reszta personelu ma zapewnione miejsca w żłobku i pomoc od miasta. Ci co lubią bić pianę i nie potrafią „czytać”( w tym przypadku oglądać) ze zrozumieniem zawsze znajdą problem.

HAHAHA
10 lat temu

obora

Masta - Ace
10 lat temu

konkurs juz wygrała esteka czy jeszcze nie ?

function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content