Srebro i złoto pływaków z tarnobrzeskiej „Trójki” w finale wojewódzkim

Sztafeta chłopców ze szkoły podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu zajęła II miejsce podczas Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu. Indywidualnie złoty medal wywalczył Jakub Karolkiewicz. Organizatorem zawodów rozegranych w czwartek 26 kwietnia w Ropczycach był Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie.

Chłopcy trenowani przez Angelikę Michalik zdobyli drugie miejsce na dystansie 6*25 metrów stylem dowolnym.

W skład srebrnej sztafety wchodzą: Jakub Karolkiewicz, Karol Łukasik, Dawid Gołąbek, Przemek Tymuła, Jędrzej Kurzypa, Bartek Machała.

Kolejny sukces na swoim koncie odnotował Jakub Karolkiewicz, który na dystansie 50 metrów stylem dowolnym nie miał sobie równych kończąc zawody na pierwszym miejscu z rewelacyjnym czasem 0:27,56.

foto&info: UKS Delfin SP3 Tarnobrzeg