Ponad metrowy szczupak złowiony w Jeziorze Tarnobrzeskim (foto oraz video HD)

-1,14 m długości i 9,3 kg miał szczupak złowiony przez zwycięzcę I Zawodów Wędkarskich nad Jeziorem Tarnobrzeskim – informuje NW24 Dariusz Bajor z UM Tarnobrzeg. Impreza zorganizowana przez Polski Związek Wędkarski koło Miechocin odbyła się we wtorek 1 maja.

foto: Dariusz Bajor

-W zawodach zorganizowanych nad Jeziorem Tarnobrzeskim udział wzięło ok 80 miłośników wędkowania metodą spinningową – informuje portal NadWisłą24 Dariusz Bajor. – Zawody rozpoczęły się o godz.6 i trwały do godz.12 – dodaje.

Połowy nie były zbyt udane, podczas zawodów złowiono zaledwie kilkanaście sztuk ryb. -Nie złowiłem żadnej ryby choć próbowałem w kilku miejscach – relacjonował w rozmowie z portalem NadWisłą 24 jeden z uczestników zawodów. – Z tego co wiem niewielu z nas udało się coś złowić, jedynie rano było jako takie „branie” – dodaje.

Drugie miejsce zajął wędkarz, który wyłowił 40 cm okonia. Zwycięzca zawodów otrzymał puchar ufundowany przez prezydenta miasta, puchar za zajęcie II miejsca ufundował dyrektor Kopalni, dla zdobywców 3 i 4 miejsca akcesoria wędkarskie ufundował Polski Związek Wędkarski.

W tym roku planowana jest organizacja jeszcze jednych zawodów wędkarskich.

foto&video: Piotr Morawski

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rybak
11 lat temu

malizna z tego szczupaka, słuchy chodzą, że dużo większe okazy są wyciagane z tego jeziorka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content