13 bramek w Mokrzyszowie – wyniki spotkań w niższych klasach rozgrywkowych

Drużyna OKS Mokrzyszów pokonała na własnym boisku 8:5 zespół Orła Rudnik nad Sanem w meczu 22 kolejki rozgrywek w klasie okręgowej grupy Stalowa Wola. Piłkarze z Mokrzyszowa z dorobkiem 54 punktów pozostają liderem, druga jest Olimpia Pysznica (52pkt).

Występująca w tej samej klasie Iskra Sobów przegrała we Wrzawach z miejscowym Sanem 0:2. W następnej kolejce OKS zmierzy się w Gorzycach z zajmującymi 5 lokatę Tłokami, Iskra zaś podejmie w Tarnobrzegu LZS Ździary. Oba mecze rozegrane zostaną w niedzielę 6 maja.

KLASA A GRUPA STALOWA WOLA II

Niepokonana w tym sezonie drużyna OKS Wielowieś odniosła 15 zwycięstwo w tym sezonie pokonując w Jadachach miejscowy LZS 3:1. Porażki 2:4 w Knapach z miejscowym Kolejarzem doznała przedostatnia w tabeli Koniczynka Ocice.

W najbliższą niedzielę OKS Wielowieś zmierzy się na własnym boisku z Kolejarzem Knapy, Koniczynka zaś podejmie Sokół Sokolniki.

KLASA B GRUPA STALOWA WOLA I

Wysokie zwycięstwo odniosła czwarta w tabeli Wspólnota Serbinów, pokonując 8:2 zespół Błękitnych Komorów. Rywalem Wspólnoty w meczu 19 kolejki będzie drużyna Łęgu Kopcie zaś Juniorów z Zakrzowa Płomień Chmielów. Oba mecze rozegrane zostaną w niedzielę 6 maja na boiskach rywali.

źródło: 90min.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content