Wygraj wejściówkę na film „Histeria – Romantyczna historia wibratora”

Mamy dla Was jedną pojedynczą wejściówkę do sandomierskiego kina Starówka na film pt. „Histeria – Romantyczna historia wibratora.

Aby zdobyć wejściówkę należy przesłać na adres redakcji (redakcja@nadwisla24.pl) odpowiedź na pytanie „Kto jest reżyserem filmu Histeria – Romantyczna historia wibratora?” – wejściówkę wygrywa pierwsza osoba, która nadeśle prawidłową odpowiedź. Film wyświetlany jest w dniach 11-13 maja i 15-17 maja o godz.18 w sandomierskim kinie Starówka. Obok odpowiedzi należy podać imię i nazwisko oraz wybrać dzień projekcji.

Zapraszamy do kina Starówka, aktualny repertuar dostępny tutaj

„Histeria – Romantyczna historia wibratora” – komedia romantyczna, której akcja osadzona jest w epoce wiktoriańskiej, z czołówką angielskich aktorów w obsadzie (Jonathan Pryce, Hugh Dancy, Rupert Everett, Maggie Gyllenhaal) opowiada historię młodego lekarza – idealisty, Mortimera Granville’a (Dancy), który usunięty ze szpitala za zbyt postępowe poglądy na higienę, znajduje posadę u wybitnego londyńskiego specjalisty chorób kobiecych (Pryce). Jego zadaniem jest leczyć kobiety z tytułowej histerii, stosując masaż relaksujący, doprowadzający je do „paroksyzmów skurczy”, który w efekcie przynosi im odprężenie (dziś nazwalibyśmy to orgazmem). Zakochuje się w córce swego szefa (Maggie Gyllenhaal), wyzwolonej sufrażystce i idealistce.

video: HDzwiastunyPL

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content