Samorządowcy ograli dzieciaki

Jedną z atrakcji Dnia Dziecka w Tarnobrzegu był mecz, jaki rozegrali między sobą Samorządowcy i Politycy Ziemi Tarnobrzeskiej oraz Reprezentacja Uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu (przedstawiciele klas od IV do VI).

Spotkanie, którego pomysłodawcą i organizatorem był Poseł na Sejm RP Mirosław Pluta a odbyło się w Dzień Dziecka a zakończyło się zwycięstwem Samorządowców nad uczniami 7:5!

Mecz pod hasłem „Gramy w jednej drużynie” , odbył się w duchu rywalizacji fair play.

– Zasady bycia w porządku wobec innych zostają docenione, a taka lekcja przekłada się również na dalsze życie, nie tylko na boisku sportowym. Dzisiejszy mecz udowadnia, że w turnieju nie zawsze zwycięstwo jest najważniejsze. Cenny jest także duch sportowej, zdrowej rywalizacji oraz poszanowanie dla sędziów i innych drużyn. Dziękuję Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 7 w Tarnobrzegu za możliwość spotkania się na obiektach szkoły oraz wszystkim zawodnikom, którzy uczestniczyli w meczu – powiedział Poseł Mirosław Pluta.

W składzie reprezentacji Samorządowców i Polityków Ziemi Tarnobrzeskiej wystąpili m.in., Poseł Mirosław Pluta, Starosta Tarnobrzeski Krzysztof Pitra, Przewodniczący Rady Miasta Tarnobrzeg Dariusz Kołek, Przewodniczący Rady Powiatu Dariusz Bukowski oraz Dyrektor Kancelarii Prezydenta Tarnobrzega Wojciech Malicki.

foto&info; Wojciech Lis

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tata
8 lat temu

To się samorządowcy popisali. To wymarzony dzień dla każdego dziecka w jego dniu przegrać mecz ze starymi chłopami. Brawo panowie! możecie być z siebie dumni. To niecodzienne wydarzenie ograć 12-letnich chłopców…

Zenon
8 lat temu

Ciekawe czy przewodniczący Kołek buty do grania ma z kolekcji dolcegabbana 🙂

mieczysław
8 lat temu

to nieźle haratnęli w gałę…

kicia
8 lat temu

Brawo, mecz w duchu fair play! a co tam, „po trupach do celu”, a niech dzieciaki wiedzą, że łatwo w życiu nie będzie a pasibrzuchy mogły chociaż kosztem dzieciaków poczuć się zwycięzcami

FAN SPORTU
8 lat temu

Niektórzy z grajków wyglądają jak baby, duże ciązowe brzuchy oraz obwisłe cycki – trochę obleśne to

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content