Tarnobrzeg: Wielki Piknik Rodzinny w niedzielę 10 czerwca

Zawody, konkursy, koncerty oraz loteria fantowa – to część atrakcji przygotowana dla uczestników Wielkiego Pikniku Rodzinnego. Impreza odbędzie się w niedzielę 10 czerwca, od godz.14, na terenach zielonych Gimnazjum nr 2 przy ulicy M. Kopernika 18. Za organizację odpowiadają: tarnobrzeskie Gimnazjum nr 2 im. Jana Słomki w Tarnobrzegu oraz Parafia p.w. Świętej Barbary.

Wśród atrakcji niedzielnego pikniku są również pokazy taneczne i ratownictwa medycznego oraz prezentacja pojazdów służbowych Policji i Straży Pożarnej. Organizatorzy zapraszają do skorzystania z bezpłatnych porad kosmetycznych oraz do udziału w charytatywnej licytacji obrazów i innych przedmiotów z kolekcji państwa Iwony i Dariusza Kołków. Zaplanowana jest również loteria fantowa, w której będzie można wygrać między innymi bony zakupowe do realizacji w sklepie RESERVED w Stalowej Woli.

Organizatorzy zapewniają również pyszne wypieki domowe, wojskową grochówkę i kiełbaski z grilla. Szczegóły imprezy znajdują się na plakatach.

Jeśli chcecie Państwo miło i aktywnie spędzić niedzielne popołudnie w gronie rodziny i przyjaciół, na pewno się nie zawiedziecie.

info: organizator

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content