Wygraj wejściówkę na film „Rozstanie” w kinie „Starówka”

Mamy dla Was jedną pojedynczą wejściówkę na projekcję filmu pt.”Rozstanie” w sandomierskim kinie Starówka, działającym przy Sandomierskim Centrum Kultury.

Wejściówkę otrzyma osoba, która jako pierwsza przyśle na adres redakcji (redakcja@nadwisla24.pl) nadeśle prawidłową odpowiedź na pytanie „Jaką nagrodę otrzymał film Rozstanie podczas festiwalu filmowego w Berlinie”. Dodatkowo obok odpowiedzi należy podać numer telefonu kontaktowego.

Projekcja filmu pt.”Rozstanie” odbywać się będzie w dniach 5-7 czerwca, o godz.20 w kinie Starówka.

„Rozstanie” to okrzyknięte przez światową krytykę arcydziełem współczesnego kina i nagrodzone na festiwalu w Berlinie Złotym Niedźwiedziem za najlepszy film, a także nagrodami aktorskimi. „Rozstanie”, w reżyserii twórcy głośnego „Co wiesz o Elly”, to opowieść o dwóch rodzinach, których losy w dramatyczny sposób splatają się ze sobą na skutek przypadkowego zbiegu okoliczności. Film w doskonały sposób łączy elementy thrillera i dramatu psychologicznego, trzymając w napięciu do nieoczekiwanego finału.

ZAPRASZAMY DO KINA STARÓWKA – projekcje codziennie, z wyjątkiem poniedziałków, w kameralnej sali mieszczącej się przy ul.Rynek 25/26

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content