OKS Mokrzyszów coraz bliżej awansu – wyniki spotkań w niższych klasach rozgrywkowych

Aż siedem goli zobaczyli kibice na boisku w Mokrzyszowie, gdzie miejscowy OKS pokonał w święto Bożego Ciała LZS Podwolinę 5:2. Na dwie kolejki przed końcem sezonu, piłkarze z Mokrzyszowa pozostają liderem „okręgówki” z przewagą trzech punktów nad Olimpią Pysznica.

Dotkliwą porażkę zaliczyła z kolei Iskra Sobów, która przegrała mecz wyjazdowy z Sokołem Kamień aż 1:10. Derbowy pojedynek pomiędzy Sobowem a Mokrzyszowem rozegrany zostanie w niedzielę o godz.15 w Tarnobrzegu.

KLASA A grupa Stalowa Wola II

O awans wciąż walczy drużyna OKS Wielowieś, która w czwartek 7 czerwca odniosła pewne zwycięstwo w Kotowej Woli 4:0. Swój mecz wygrała również Koniczynka Ocice, pokonując w meczu wyjazdowym Jeziorak Chwałowice 3:2. Liderem rozgrywek pozostaje niezmiennie OKS Wielowieś, która nad drugą Sanną Zaklików ma zaledwie jeden punkt przewagi. Koniczynka plasuje się na przedostatniej lokacie.

W przedostatniej kolejce Wielowieś podejmie w Tarnobrzegu Jezioraka, Koniczynka zaś zespół Czarnych Lipa. Oba mecze rozegrane zostaną w najbliższą niedzielę.


KLASA B grupa Stalowa Wola I

Trzecią porażkę z rzędu poniosła Wspólnota Serbinów przegrywając w Hadykówce z miejscową Ceramiką 3:4. Pewne zwycięstwo odnieśli Juniorzy Zakrzów pokonując „u siebie” Łęg Kopcie 4:0. Kolejnym rywalem zajmującej szóstą lokatę Wspólnoty będzie zespół LZS Cygany, Juniorzy (8) zaś zmierzą się w Baranowie z miejscową Wisłą. Oba mecze odbędą się w niedzielę 10 czerwca.

info: 90min.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content