23.06 (sobota) Starosta Tarnobrzeski zaprasza do udziału w I Otwartym Maratonie Nordic Walking wokół Jeziora Tarnobrzeskiego

Starosta Tarnobrzeski Krzysztof Pitra zaprasza na I Otwarty Maraton Nordic Walking wokół Jeziora Tarnobrzeskiego. Marsz odbędzie się w najbliższą sobotę (23 czerwca).

Rejestracja zawodników odbywa się poprzez elektroniczny formularz rejestracji do 22.06.2012r. zamieszczony na stronie http://maratontarnobrzeg.pl. Istnieje także możliwość rejestracji w dniu zawodów. Osoby zainteresowane udziałem w Maratonie Nordic Walking zobowiązane są do uiszczenia wpisowego w kwocie 10zł. Wpisowe obejmuje odlewany okolicznościowy medal kolekcjonerski, bufet regeneracyjny na trasie przemarszu i ciepły posiłek na mecie. Start odbędzie się o godzinie 10:00 ( przed wyruszeniem w trasę przewidziany jest instruktaż techniki Nordic Walking).

Jednym z organizatorów wydarzenia jest starosta tarnobrzeski Krzysztof Pitra, który od lat uprawia Nordic Walking. – To nie tylko świetny sposób na rozładowanie codziennego stresu, ale również możliwość prowadzenia zdrowego trybu życia – tłumaczy starosta. –  Ogromną zaletą chodzenia z kijami jest to, że można spalać o wiele więcej kalorii niż podczas zwykłego spaceru czy nawet biegu. Kije pomagają utrzymać prawidłową postawę organizmu, kręgosłup nie ulega skrzywieniom a osoba ćwicząca nie musi obawiać się o stabilność podczas marszu na nierównym terenie- dodaje.

Zobacz: http://maratontarnobrzeg.pl/nordic-walking-komunikat-organizacyjny/

oraz: http://maratontarnobrzeg.pl/

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content