Tarnobrzeg: Do 2014 r potrwa drugi etap modernizacji stadionu miejskiego

Półtora miliona złotych dofinansowania z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, w ramach realizacji programu Rozwoju Bazy Sportowej Województwa Podkarpackiego, otrzyma samorząd tarnobrzeski na drugi etap modernizacji stadionu przy Al. Niepodległości. Zakres prac obejmuje przede wszystkim wykończenie pomieszczeń pod trybuną „A”. Jak zapowiada tarnobrzeski magistrat, inwestycja realizowana będzie do 2014 roku włącznie.

W roku 2012 zaplanowano wykonanie prac związanych z instalacją monitoringu. Na drugim piętrze zostaną przystosowane pomieszczenia na potrzeby monitoringu, a także zostanie przygotowane miejsce dla spikera.

W przyszłym roku zakres prac obejmie wykończenie pomieszczeń na drugim piętrze m. in. dla obserwatora, komentatorów, spikera, toalety oraz część korytarza z klatką schodową. Zostaną także wykończone pomieszczenia na pierwszym piętrze, gdzie znajdować się będzie punkt medyczny, miejsce dla służb porządkowych oraz pomieszczenie magazynowe. W ramach prac przewidziano także wykończenie posadzek na pierwszym piętrze.

W roku 2014 wykończone zostaną pomieszczenia na parterze oraz kompleks pomieszczeń dla drużyn rozgrywających mecz (szatnie z natryskami i miejscami do masażu, WC, przedsionki, pokoje dla trenerów i lekarza), pomieszczenie dla badań antydopingowych, w tym poczekalnia i pokój badań, szatnie dla sędziów z natryskami i WC oraz pokojem narad, pomieszczenie dla zarządzania oświetleniem i monitoringiem, a także pomieszczenie pomocy medycznej dla zawodników, pomieszczenie kontroli z depozytem przy wejściu, pomieszczenie rozdzielni elektrycznej, wentylatornie, a także pomieszczenia gospodarcze. Zostanie także zamontowane nagłośnienie oraz kasa biletowa.

źródło: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
liczyżeba
8 lat temu

A metro też bedzieta mieli ?….fajowo by bylo …nie smrody z tbg ?

juling
8 lat temu

A CO Z OSWIETLENIEM, PREZYDENT OBICECAŁ I CO CO, OBIECANKI CACANKI

Tomek
8 lat temu

Oświetlenie będzie, już prezydent Dziubiński w I etapie budowy wydał kasę, bodajże 150 kawałków i postawił stację trafo specjalnie pod oświetlenie. Tylko po co było wydawać na nią kasę w I etapie budowy?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x