Demolował witryny sklepowe bo rzuciła go dziewczyna

Pijanego 18-latka który kopał po witrynach sklepowych oraz wybił szybę w salonie kosmetycznym zatrzymał 39-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Wandal tłumaczył, że zdenerwował się, bo rzuciła go dziewczyna. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Zdarzenie rozegrało się w środku nocy na ulicy Kopernika w Tarnobrzegu. W tym czasie, 39-letni mieszkaniec Tarnobrzega kończył pracę w swoim zakładzie. W pewnej chwili usłyszał odgłos tłuczonego szkła. Mężczyzna natychmiast wybiegł na chodnik i zauważył, jak młody człowiek idąc w kierunku ul. Sienkiewicza kopie nogami po szybach witryn sklepowych. Mężczyzna zauważył także wybitą przez wandala szybę w salonie kosmetycznym. Tarnobrzeżanin podbiegł do sprawcy i ujął go. O zdarzeniu zaalarmował policjantów.

Funkcjonariusze niezwłocznie udali się we wskazany rejon. Na miejscu zastali mężczyznę, który wskazał młodego człowieka jako sprawcę wybicia szyby. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec osiedla Serbinów. Policjanci zbadali stan trzeźwości 18-latka. Badanie wykazało 2,25 promila alkoholu w jego organizmie. Wstępne straty szacowane są na kwotę 500 złotych.

Młody wandal został zatrzymany w policyjnej izbie zatrzymań do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że zdenerwował się bo rzuciła go dziewczyna. Dzisiaj 18-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content