Gorzyce: Chuligani niszczyli samochody i znaki drogowe

Wczoraj o godzinie 4, nad ranem, policyjny patrol z Gorzyc został poproszony o pomoc. Mieszkańcy skarżyli się na grupę młodych osób, które przechodząc ulicą Działkowców, głośno się zachowują i rzucają butelkami w przejeżdżające samochody.

Funkcjonariusze dojeżdżając na miejsce zauważyli jak dwóch młodych mężczyzn, kopie w znak drogowy. Kilka metrów dalej stróże prawa zauważyli pogiętą tarczę fluorescencyjną znaku drogowego ” przejście dla pieszych”. Mężczyźni na widok policyjnego radiowozu zaczęli uciekać. Policjanci zatrzymali chuliganów. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Gorzyc w wieku 21,23 – lat. Mężczyźni zachowywali się agresywnie, byli oni pijani. Badanie alkomatem wykazało u każdego z nich ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu, celem wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Jeszcze dzisiaj zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty. Wstępne straty szacowane są na kwotę 2 tysięcy złotych.

Za popełnione przestępstwo mężczyźni staną przed sądem. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bbb
8 lat temu

podobno w Gorzycach nie ma co młodzież robić, jak się chce to zawsze zajęcie się znajdzie 😀

sm
8 lat temu

a teraz powinni naprawić zniszczone mienie na własny koszt i odpracować za każdy zniszczony znak tydzień w pracach publicznych

ja
8 lat temu

Gorzyce (czytaj: zadupie i nienormalni ludzie)

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x