Koncert w klimacie hip-hop i reggae w Tapimie (fotoreportaż oraz video HD)

Syku, Gruba Afera, Biały i RunWay Sound to ekipy które zagrały podczas piątkowego koncertu w tarnobrzeskim klubie Tapima. Organizatorami imprezy byli członkowie grupy RunWay Sound oraz Michał Szczytyński z klubu Tapima.

Zamierzeniem organizatorów było zjednoczenie na jednej imprezie lokalnych wykonawców muzyki z kręgu hip-hop i reggae.

– Dzisiejszy koncert opiera się na tym, aby połączyć różnych ludzi którzy w zasadzie próbują po swojemu w różnych stylach muzycznych ale trzymają się zwartą kupą w kręgu reggae i hip-hopu – wyjaśnia w rozmowie z NW24 Mateusz “Senior Mata” Pięta z RWS.

– To młodzi ludzie którzy mają pasję a w tarnobrzeskich realiach aby zaspokoić pasje potrzebna jest impreza taka jak dziś. My mamy z tego mega zajawkę ale chcemy aby ta młodzież również się tym jarała. Oni spełniają sami siebie i moim zdaniem jest to bardzo fajna akcja – dodaje.

Wkrótce wywiad z zespołem RunWay Sound. Zapraszamy

foto: Piotr Morawski

video: Agnieszka Nycz\Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mal
11 lat temu

Spoko imprezka była

wacek
11 lat temu

Nie mam nic do chłopaków, nie zycze im zle (wrecz przeciwnie) nie hejtuje, szanuje ich zajawke i miłosc do reggae ale niestety sa tak mega przecietni i banalni w tym co robią, ze pozostaje im jedynie kariera w obrębie powiatu i granie dla kilkunastu osób i kaleczenie dobrych, kradzionych bitów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content