Koncert w klimacie hip-hop i reggae w Tapimie (fotoreportaż oraz video HD)

Syku, Gruba Afera, Biały i RunWay Sound to ekipy które zagrały podczas piątkowego koncertu w tarnobrzeskim klubie Tapima. Organizatorami imprezy byli członkowie grupy RunWay Sound oraz Michał Szczytyński z klubu Tapima.

Zamierzeniem organizatorów było zjednoczenie na jednej imprezie lokalnych wykonawców muzyki z kręgu hip-hop i reggae.

– Dzisiejszy koncert opiera się na tym, aby połączyć różnych ludzi którzy w zasadzie próbują po swojemu w różnych stylach muzycznych ale trzymają się zwartą kupą w kręgu reggae i hip-hopu – wyjaśnia w rozmowie z NW24 Mateusz “Senior Mata” Pięta z RWS.

– To młodzi ludzie którzy mają pasję a w tarnobrzeskich realiach aby zaspokoić pasje potrzebna jest impreza taka jak dziś. My mamy z tego mega zajawkę ale chcemy aby ta młodzież również się tym jarała. Oni spełniają sami siebie i moim zdaniem jest to bardzo fajna akcja – dodaje.

Wkrótce wywiad z zespołem RunWay Sound. Zapraszamy

foto: Piotr Morawski

video: Agnieszka Nycz\Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mal
8 lat temu

Spoko imprezka była

wacek
8 lat temu

Nie mam nic do chłopaków, nie zycze im zle (wrecz przeciwnie) nie hejtuje, szanuje ich zajawke i miłosc do reggae ale niestety sa tak mega przecietni i banalni w tym co robią, ze pozostaje im jedynie kariera w obrębie powiatu i granie dla kilkunastu osób i kaleczenie dobrych, kradzionych bitów.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content