28.07 (sobota) Towarzyskie zawody jeździeckie w Zakrzowie – zapisy do piątku włącznie

Zawody jeździeckie w konkurencji T.R.E.C. odbędą się w sobotę 28 lipca w Zakrzowie, na ul. Wędkarskiej. Początek godz. 10.

Formularz zgłoszeniowy można przesyłać do piątku 27 lipca, na adres rozawojtaszek@o2.pl, telefonicznie pod numerem 691 177 705 lub osobiście. Opłata wpisowa wynosi 30 zł. Z

T.R.E.C. to konkurencja przeznaczona specjalnie jako sprawdzian umiejętności konia i jeźdźca terenowego. Konkurencja jest adresowana do jeźdźców zajmujących się szeroko pojętą turystyką konną i zainteresowanych stałym podnoszeniem umiejętności terenowych i ujeżdżeniowych własnych i swoich wierzchowców. Konkurencja składa się trasy na której umieszczonych będzie 16 naturalnych i sztucznych przeszkód.

T.R.E.C. umożliwia wykazanie umiejętności w pokonywaniu przeszkód, które każdy jeździec może napotkać odbywając spacery, wycieczki lub rajdy. Wprowadzenie T.R.E.C.’u jako konkurencji ma na celu podniesienie umiejętności zarówno
jeźdźca jak i konia (a tym samym poprawy bezpieczeństwa), wnosi możliwość rywalizacji dla szerokiej grupy jeźdźców turystycznych.

Dla najlepszych organizatorzy gwarantują nagrody rzeczowe.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x