Prezes Salamucha: Ta drużyna to mieszanka młodości i doświadczenia – oficjalna prezentacja drużyny Siarki Tarnobrzeg ( zdjęcia oraz video)

Jako mieszankę młodości i doświadczenia – tak prezes klubu Wacław Salamucha określił drużynę Siarki Tarnobrzeg, która już w najbliższą sobotę rozegra pierwsze po dwunastu latach spotkanie w II lidze. Skromna w porównaniu do lat ubiegłych prezentacja zespołu odbyła się w czwartek 2 sierpnia na stadionie miejskim.

Kadra liczy 23 zawodników. – Staraliśmy się, aby trzon drużyny która wywalczyła awans pozostał. Myślę, że ten zespół da powody do radości kibicom – tłumaczył decyzje kadrowe prezes informując jednocześnie, że od jutra w pokoju nr 115 w budynku hali MOSiR rusza przedsprzedaż biletów i karnetów na mecze. – Bilet normalny kosztować będzie 12 zł, ulgowy 8, karnety na mecze w rundzie jesiennej kosztują: 84 zł normalne i 56 zł ulgowe – dodał.

Trener Szymczak zapowiada walkę w każdym spotkaniu. – Liczę na tych chłopaków, jestem przekonany że wspólnie zajmiemy miejsce które zadowoli zarząd i kibiców – mówił trener podczas prezentacji. – Ze strony zawodników chciałbym zapewnić, że w każdym meczu będziemy walczyć z determinacją o punkty – dodał kapitan zespołu Jacek Kuranty.

Ze swojej strony prezydent Mastalerz zapowiedział poparcie dla drużyny bez względu na osiągane przez nią wyniki. – Inne zadania ma beniaminek a inne oczekiwania są do zespołu który spędza w II lidze kolejny sezon. Naszym zadaniem jako samorządu będzie wspieranie klubu, bez względu na dyskusje czy miasto stać na finansowanie sportu (…) Nie ukrywam, że moim oczkiem w głowie jest sport – tłumaczył prezydent.

Więcej w materiale video. Zapraszamy

foto&video: Piotr Morawski

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fix
9 lat temu

Ciekawa ta prezentacja, trybuny wypełnione niemal do ostatniego miejsca 🙂 Sztuka dla sztuki na odwal się.

Zenon
9 lat temu

Frekwencja widzę dopisała. Ukłony dla zarządu klubu, że zrobili co w ich mocy aby przyciągnąć na trybuny jak najwięcej osób.

spoko
9 lat temu

czyżby piramida potrzeb wg mieszkańców była różniła się od oczek w głowie prezydenta?

obserwator
9 lat temu

Jak robili to kibice to było dużo ludzi i fajna impreza, a przecież drużyna grała w klasie niżej, teraz kibiców nie było bo i po co mieli przyjść? żeby słuchać co najjaśniejszy ma do powiedzenia? Żenada

Tarnobrzeżanin
9 lat temu

Dziś jeszcze Madonna była w kraju, mogli ściągnąć ją na dzisiejszą prezentacje a tak to musiało być skromnie. Prezesowi Salamusze podczas oficjalnej prezentacji „wydaje się, że bilety będą po 8 i 12 a karnety bodajże po 84 i 56zł” – prezes wiele nie miał do powiedzenia ale żeby prostej kwestii nie być pewnym to chyba lekkie przegięcie.

leszek
9 lat temu

tak się podchodzi do tematu brawo!!!

Olo
9 lat temu

Dla kogo oni to robili? Kaszana .A gdzie prezentacja pozostałych drużyn? Wstyd, wstyd, wstyd. Złota Siarko, gdzie jesteś? Widzisz i nie grzmisz?
.

KS
9 lat temu

Po wpisaniu 2 słów: prezentacja Siarki w wyszukiwarce NW24 pokazuje się materiał jak było gdy walczyliśmy o II ligę: http://nadwisla24.pl/2011/08/11/ponad-200-pilkarzy-siarki-zaprezentowalo-sie-kibicom-fotoreportaz/
Złota Siarka – szacun.

Ja
9 lat temu

najebało im ludzi heha cos mc talerz ma słabą minke

skromny
9 lat temu

Skromna prezentacja ponieważ nie miał kto za nich jej przygotować. Tak to już bywa. Nędza.

anty-karpaciarz
9 lat temu

Jaki zarząd taka i prezentacja, czego się tutaj spodziewać.

cnnc
9 lat temu

Prezentacja widmo, dla nikogo, na od%$#@!&l się no ale od czego ma się nw24 😀

wojak
9 lat temu

To jest taktyka na II ligę totalnie zdezinformować przeciwników, słabe przygotowania, żadnych spektakularnych wzmocnień, prezentacja bez pompy a w lidze z zaskoczenia łykniemy 1:0 kilku pierwszych rywali, którzy nas zlekceważą. W sobotę zobaczycie geniusz strategi zarządu i trenera i miny wam zrzedną…

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content