Tarnobrzeg: Sygnalizacja na skrzyżowaniu obok dworca PKS w końcu działa, co z pozostałymi?

Od dzisiaj kończą się problemy kierowców korzystających ze skrzyżowania ulic Wisłostrada – Mickiewicza i Sikorskiego, dzięki uruchomieniu sygnalizacji świetlnej. Remont który rozpoczął się w lipcu br wykonywany był w ramach modernizacji drogi wojewódzkiej nr 871. Nadal nieczynne jest przebicie ul. Szpitalnej i skrzyżowanie w Mokrzyszowie.

– Zostały jeszcze do wykonania drobne prace, ale nie powinny one już mieć wpływu na korzystanie ze skrzyżowania. Wszystko pod względem bezpieczeństwa zostało wykonane i sprawdzone, dlatego mogliśmy włączyć sygnalizację – mówi Janusz Śmigała z Wydziału Architektury, Budownictwa i Inwestycji Urzędu Miasta Tarnobrzega.

Nie wiadomo kiedy zostanie oddane do użytku przebicie ul. Szpitalnej wraz z sygnalizacją świetlną oraz skrzyżowanie w Mokrzyszowie. – Te działania również prowadzone są w ramach modernizacji drogi wojewódzkiej nr 871, której termin zakończenia przypada na 31 sierpnia 2013 r – tłumaczy w rozmowie z NW24 prezydent Mastalerz.
– Dlatego tak jak w przypadku skrzyżowania obok PKS – u o poślizgu nie może być mowy – dodaje, informując jednocześnie, iż w połowie sierpnia, po wstępnym odbiorze będzie oddany dla ruchu drogowego wiadukt.

info: własne, UM Tarnobrzeg

foto: UM Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content