Prezydent Mastalerz szuka pieniędzy na inwestycje wśród nowych mieszkańców

Trwa kolejna edycja loterii „Jestem stąd”. Na swym blogu prezydent Mastalerz zachęca do zameldowania się w Tarnobrzegu oferując w zamian możliwość wygrania zestawu kina domowego, ciśnieniowego ekspresu do kawy, odkurzacza i kuchenki mikrofalowej.

Ewentualnych nowych członków tarnobrzeskiej społeczności prezydent informuje również, iż dzięki ich decyzji będzie można zrealizować wiele inwestycji w mieście takich jak budowa nowych chodników i dróg, przedszkoli i szkół, oświetlenia ulic itd… kończąc zachęcającymi słowami „Naprawdę warto”…

Jeśli w taki sposób magistrat szuka pieniędzy na inwestycje, pozostaje nam Tarnobrzeżanom trzymać kciuki za akcję, wszak wszyscy chcemy aby nasze miasto się rozwijało… ( przypomnijmy, w drugiej edycji loterii udział wzięło 46 osób!)

źródło: Blog Norberta Mastalerza

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
POPESCU
8 lat temu

Najpierw daj pracę obecnym mieszkańcom, później zapraszaj nowych. Konkurs to konkretna klapa

Grzesko
8 lat temu

Wszystko, co „ślina” na język przyniesie u Was jest sankcjonowane. Trochę rozwagi.

Maksymilian
8 lat temu
Reply to  Grzesko

Skompromitowany redaktorek lokalnego ED Grześko(wszyscy wiedzą o kogo chodzi) ma czelność i tupet nawet tutaj publicznie pouczać(na Tinfo tez sie ostro udziela). Wydawało by się, że ten człowiek dziennikarskie dno osiągnął kilka lat temu ale jego przypadek to jakiś fenomen. Dno w jego przypadku zdaje się nie mieć końca. A może mści się za skompromitowanie go w oczach internautów przez redakcję NW24 za kradzież ich tekstu i podpisanie swoim nazwiskiem forum.gazeta.pl/forum/w,329,121974675,,G_Lipiec_kopiuje_teksty_z_nadwisla24_pl.html?v=2
Takiego skr…twa też bym Lipcowi nie darował.

fazi
8 lat temu

Ale ściema.Ja musiałem wyjechać bo pracy nie ma a pracować za 1000zł to lepiej nie pracować.Niech prezydent miesięcznie zarabia 1000 i zobaczymy czy utrzyma siebie i czwórkę dzieci.Sciema i nic więcej

anqa
8 lat temu

Obecny prezydent uprawia głównie marketing polityczny, organizuje liczne imprezy, pokazuje się wszędzie gdzie to tylko możliwe, konkursy itp. A gdzie realizacja „piramidy wyborczej” pod hasłem: praca, praca i jeszcze raz praca?!

spoko
8 lat temu

Lepiej najeść się trotylu niż zamieszkać w Tarnobylu

rozum
8 lat temu

„Umożliwia to nam, realizację wielu inwestycji, jak: budowę nowych chodników i dróg, przedszkoli i szkół, oświetlenia ulic itd., itp. Naprawdę warto…”
**********
Sprawdziłem na prezydenckim blogu i ten cytat to na prawdę słowa prezydenta Mastalerza. W takim razie proszę niech mnie ktoś oświeci, jakie to nowe SZKOŁY I PRZEDSZKOLA chce budować prezydent Tarnobrzega? Kilka miesięcy temu wywołał burzę swoim zamiarem likwidacji przedszkola i szkoły w Tbg. Coś się w tej kwestii zmieniło? Czy to tylko jakiś perfidny marketing polityczny? Nowym mieszkańcom obiecuje budowę nowych szkół i przedszkoli a na prawdę w szufladzie są plany ich likwidacji. Ręce opadają i serce boli.

spoko
8 lat temu
Reply to  rozum

dokładniej to chciał zlikwidować 2 przedszkola i 2 szkoły oraz „dom opiekuńczo- wychowawczy”

Tomek
8 lat temu

Trafnie kolega zauważył, też jestem ciekawy jakie to nowe przedszkola i szkoły zamierza budować prezydent 😀

jimmy
8 lat temu

Dajcie spokój z tym pseudosołtysem. Co mądrzejsi uciekli właśnie z Tarnobrzega. On też za 2 lata wróci do Radomia, skąd go tu przywiało. Czy ktoś oprócz jego najbliższych urzędników go popiera. Urzędnicy „niepolityczni” śmieją się głośno z jego nieudolności.

Tomek
8 lat temu

Urzędnicy „niepolityczni” nie liczą się w grze. Oni są od zapierdalania a nie spijania śmietanki i obsadzania co lepszych stanowisk. Taka jest brutalna rzeczywistość. Nie ma szans aby coś w tej kwestii się zmieniło czy to w lokalnej polityczce czy tej „dużej”

Bezr
8 lat temu

Ale glupoty tu piszecie czy prezydent jest winny že w tarnobrzegu zarabia się 1000zł. Popieprzyło się już wam jak dziubiński nikt niepisał hej dziubiński spadaj z tąd bo zarabiam 1000 daj nam prace dziubinski krzyczal ktos przez 3 kadencje nie!siedzial i chlał z innymi wóde dzień w dzień czego zeście go nie wylali po -4latach co on zrobił dla miasta przez tyle lat GÓWNO tylko zwiększyo sie bezrobocie pijaństwo pasuje wam taki jak dziubiński który nic nierobi niepokazuje sie mastalerz przynajmniej coś stara się robić ale wiecznie ktoś jest taki który musi mu utrudnić bo w oczy kole prawda przejrzyjcie ludzie na oczy ja za900zl musze zyc od lat i da się ale nauczyliscie sie tylko narzekac najlepiej chlajcie wóde za czyjeś

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x