Wypadek w Krowiej Górze, auto uderzyło w ogrodzenie domu (zdjęcia)

Samochód marki audi na łuku drogi w miejscowości Krowia Góra wpadł w poślizg i uderzył w ogrodzenie domu, zawadzając o słup elektryczny. Do wypadku doszło we wtorek 14 sierpnia o godz.9.30.

W wyniku zdarzenia przód samochodu został rozbity, zniszczone zostały przęsła płotu wraz z ozdobnym murkiem. Zerwana została również linia elektryczna biegnąca pomiędzy słupami. Kierowca samochodu oraz pasażerka nie odnieśli większych obrażeń.

Jak opowiada świadek wypadku, bardzo szybko na miejscu zdarzenia pojawili się mieszkańcy i udzielili poszkodowanym pierwszej pomocy. – Trzeba im za to podziękować, że nie są obojętni na ludzką tragedię – dodaje. Na miejscu pojawiły się również jednostki policji z Koprzywnicy oraz Łoniowa oraz Ochotnicza Straż Pożarna.

– To już kolejny wypadek w tym miejscu w bardzo krótkim czasie. Łagodny łuk drogi wydaje się łatwy do pokonania ale jak tylko troszkę droga jest wilgotna to staje się zdradliwy – relacjonuje świadek. – Podobno w planach jest pokierowanie tego odcinka w inny sposób ale z braku funduszy nic na razie w tej kwestii się nie zmienia. Oby nie zdarzył się tutaj jakiś śmiertelny wypadek, pewnie dopiero wtedy znajdą się pieniądze – dodaje.

foto&info: Piotr Chmiel

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x