Sandomierzanin przyłapany z 250 paczkami papierosów

Ponad 250 paczek papierosów i 3 litry spirytusu zabezpieczyli policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. Kwota uszczuplenia podatkowego wynosi ponad 3 200 złotych. 56-letni mieszkaniec Sandomierza, czasowo zamieszkały w Tarnobrzegu poniesie odpowiedzialność karno-skarbową.

Dzisiaj, kilka minut po godz. 4, policjanci realizując czynności służbowe mające na celu eliminowanie z obrotu towar bez polskich znaków akcyzy zwrócili uwagę na stojący na parkingu przed jednym ze sklepów samochód dostawczy z przyczepką. Mężczyzna, który podszedł do samochodu zachowywał się niespokojnie, co kilka chwil rozglądał się.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić zawartość samochodu. Jak się okazało, 56-letni mieszkaniec Sandomierza czasowo zamieszkały w Tarnobrzegu ukrył w pojeździe papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Za przechowywanie towaru stanowiącego przedmiot czynu zabronionego mężczyzna poniesie odpowiedzialność karno-skarbową. Grozi mu wysoka grzywna.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content