Policja zlikwidowała uprawę konopii w Zalesiu Gorzyckim

Policjanci z Tarnobrzega zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich znajdującą się na wyrobisku cegielnianym w Zalesiu Gorzyckim. Sprawca tego przestępstwa został zatrzymany i przesłuchany. Przyznał się do tego, że uprawiał konopie. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu wykonując czynności służbowe ustalili, że na terenie wyrobiska pozostałego po wybranej glinie w Zalesiu Gorzyckim rośnie kilka krzaków konopi indyjskich. W wyniku dalszych czynności ustalili też osobę, która zajmowała się uprawą, nawożeniem i pielęgnacją roślin. Okazało się, że jest to 22-letni mieszkaniec Gorzyc. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Przyznał się, że jest to jego uprawa, a uzyskane w ten sposób narkotyki miał wykorzystywać na własne potrzeby.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Psv
11 lat temu

Ja proponuje 3 lata dla matki ziemi, bo przeciez ona ja wydala.Chory kraj chore spoleczenstwo papierosy i alkohol legalne, a co jest nielegalne jest bardziej oplacalne wiec juz za pare dni wroci na rynek. Nienawisc do ludzi ktorzy zabieraja nam wolnosc mamy swoja wartosc oraz swoja godnosc. Nienawisc oraz brak tolerancji ktorzy sa przeciw legalizacji.RASTAFARI

bob
11 lat temu

Wsadzają za hodowle leczniczej roślinki, która daje radość – niestety nielegalnej bo państwo na tym łapy nie trzyma. Politycy boją się podjąć niepopularną decyzję a tymczasem w naszym pięknym, normalnym alkoholowym kraju, są tysiące rozbitych rodzin, przemoc w rodzinie z reguły po alkoholu, tysiące uzależnionych, większość rozbojów i dewastacji dokonywanych jest pod wpływem alkoholu, na drogach tysiące pijanych „morderców” i niech ktoś mi powie dlaczego nie zakazać tego GÓWNA ALKOHOLU??? Skoro Państwo tak dba o obywateli… Albo dbamy w 100% albo nie. Budżet by się załamał?

Postaw mi kawę na buycoffee.to
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content