Sandomierz: Do 25 września potrwają konsultacje społeczne w sprawie tras rowerowych

W związku z opracowywaniem koncepcji budowy tras i ścieżek rowerowych przez Stowarzyszenie „Zielone Mazowsze” do 25 września br. trwają konsultacje społeczne. Spotkanie konsultacyjne w sprawie projektu odbędzie się 11 września br. (wtorek), o godz. 16.00, w budynku Ratusza, przy Rynek 1.

Uwagi do opracowania należy przesyłać e-mailem na adres: rytel(at)poczta.onet.pl lub pocztą na adres stowarzyszenia w terminie do 25 września, najlepiej korzystając z formularza ankiety. Ankiety oraz dalsze materiały uzupełniające zostaną zamieszczone na stronie Stowarzyszenia „Zielone Mazowsze” ( http://www.sandomierz.zm.org.pl ) na początku września.

W razie potrzeby zostanie ogłoszona druga tura konsultacji z ponownym spotkaniem konsultacyjnym na początku października, ale zakresem ponownych konsultacji będą tylko rozwiązania szczegółowe, w tym koncepcje skrzyżowań. Nie będą wówczas już przyjmowane ogólne uwagi do kształtu sieci.

Na stronie http://www.sandomierz.zm.org.pl/, w bocznym menu znajdują się materiały – diagnoza stanu istniejącego oraz mapa i opis planowanej infrastruktury rowerowej – jako pliki PDF do pobrania.

źródło: UM Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content