30 bramek w 4 spotkaniach – imponująca passa Wspólnoty – wyniki spotkań w niższych klasach rozgrywkowych

Występujący w klasie „B” zespół Wspólnoty Serbinów skutecznie wykorzystał serię spotkań z niżej notowanymi rywalami, strzelając w przeciągu 4 meczy łącznie 30 bramek tracą przy tym zaledwie 5. W ostatniej kolejce Wspólnota pokonała na własnym boisku Błękitnych Komorów 10:0.

Po trzy bramki w meczu zdobyli Krzysztof Kasica i Sylwester Cebula, po jednej Łukasz Furdyna, Grzegorz Kapała, Grzegorz Kwiatkowski i Kamil Boy. W poprzednich kolejkach Wspólnota wygrała z Wisłą Baranów Sand 5:2, KS Wolą Baranowską 8:2 oraz z Płomieniem Chmielów 7:1.

Grająca w tej samej klasie rozgrywkowej Koniczynka Ocice pokonała w meczu wyjazdowym KS Żupawę 3:1, zaś drużyna Juniorów Zakrzów uległa w Krzątce miejscowemu LZS-owi 3:4.

Po 5 kolejkach Wspólnota z dorobkiem 12 punktów zajmuje 4 lokatę w tabeli, Koniczynka jest 5 (10 pkt), Juniorzy zaś spadli na miejsce 7 (6 pkt).

W następnej kolejce piłkarzy Wspólnoty czeka pojedynek z liderem z Bojanowa, Koniczynka zagra z Krzątką, Juniorzy zaś z Łęgiem Kopcie.

KLASA „A”

Po serii dwóch porażek z rzędu Iskra Sobów zremisowała w Przyszowie z miejscowym Strażakiem 2:2. Bramki dla Iskry strzelili Kamil Kowalczyk i Mariusz Stasiak. Po 5 kolejkach Iskra z dorobkiem 4 punktów zajmuje 8 lokatę w tabeli, której przewodzi Unia Skowierzyn (15 pkt). W następnej kolejce Iskra zagra w Jadachach z miejscowym LZS-em.

źródło: 90min.pl, wspolnotaserbinow.futbolowo.pl

foto: archiwum

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content