Mokrzyszów przegrywa z liderem (fotoreportaż oraz video HD)

Beniaminek IV ligi OKS Mokrzyszów zanotował pierwszą w tym sezonie porażkę na własnym boisku. Podopieczni trenera Gielarka ulegli liderowi rozgrywek – drużynie Piast Tuczempy 1:3 (0:2). Mecz rozegrany został w niedzielę 9 września.

Pierwsze dwie bramki zdobyli goście tuż pod koniec pierwszej połowy meczu, w 43 minucie Pavlo Kłymak, dwie minuty później Grzegorz Iwański. Bramkę kontaktową zespół Mokrzyszowa zdobył w 72 minucie, a jej autorem jest Kamil Rzepiela. Wynik spotkania ustalił w 82 minucie Tomasz Pasaj.

Po 6 kolejkach OKS z dziewięcioma punktami na koncie zajmuje 8 lokatę w tabeli, tracąc do lidera 10 punktów. Kolejnym rywalem piłkarzy z Mokrzyszowa będzie 14 w tabeli Wisłok Strzyżów. Mecz rozegrany zostanie w niedzielę 16 września w Mokrzyszowie, początek godz.17.

OKS Mokrzyszów: Adrian Lasota – Maciej Fietko, Kamil Guściora, Tomasz Malicki, Marek Kulczycki, Bartłomiej Obara, Mariusz Paruch, Damian Prarat (56′ Krzysztof Haliniak), Jakub Uznański, Maciej Wojnar, Łukasz Rzepiela (84′ Przemysła Saja)

Piast: Maciej Nalepa – Tomasz Kud, Karol Wota, Grzegorz Iwański, Arkadiusz Wielgosz (90′ Tomasz Socha), Pavlo Kłymak (62′ Grzegorz Gierczak), Dominik Sas, Paweł Szuflita, Łukasz Czub (90′ Radosław Gil), Marcin Iwański (84′ Łukasz Walczak), Tomasz Pasaj

Żółte kartki: OKS: Haliniak, PIAST: Wielgosz

KLASA OKRĘGOWA

Rewelacja tegorocznych rozgrywek w stalowowolskiej okręgówce OKS Wielowieś zanotowała szóste z rzędu zwycięstwo. Tym razem podopieczni Artura Szkutnika pokonali w Dąbrowicy miejscowego Strzelca 3:1 (2:1). Bramki dla Wielowsi zdobyli: Paweł Żarow, Marcin Chmiel i Paweł Drach. Beniaminek z Wielowsi z kompletem zwycięstw pozostaje liderem rozgrywek. Kolejnym rywalem OKS-u będzie 6 w tabeli KS Wisan Skopanie. Mecz rozpocznie się w najbliższą niedzielę, o godz.15 w Tarnobrzegu.

info: własne, OKS Wielowieś, 90 min.pl