Baranów Sandomierski: MGOK ogłasza konkurs fotograficzny – zdjęcia do 29 października br

„Tu jest moje miejsce” – pod takim tytułem MGOK ogłosił konkurs fotograficzny skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 15 lat. Na prace organizatorzy czekają do 29 października br.

– Dziś chyba każdy ma aparat fotograficzny i fotografuje różne zdarzenia, miejsca, ludzi. Organizując konkurs chcielibyśmy aby dzieci i młodzież rozwijały swój zmysł patrzenia na otaczający świat, uczyły się podstawowych zasad kompozycji zdjęć i poznawały tajniki fotografii – podkreśla Arkadiusz Chwałek, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Baranowie Sandomierskim.

Zadaniem zainteresowanych udziałem w konkursie jest przygotowanie maksymalnie trzech zdjęć obrazujących ulubione miejsca. Zdjęcia w wersji elektronicznej należy wysłać drogą e-mailową na adres: mgok@baranowsandomierski.pl do 29 października br.

Jury po ocenie wszystkich prac wybierze te najciekawsze i najlepsze technicznie. Autorzy wyróżnionych fotografii otrzymają atrakcyjne nagrody, a ich zdjęcia zostaną wystawione na ekspozycji, zamieszczone na stronach internetowych www.kulturalia.pl, www.baranowsandomierski.pl oraz opublikowane w Gazecie Gminy Baranów Sandomierski.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content