Oficjalna prezentacja KTS-u Zamek Tarnobrzeg

Kinga Stefańska, Renata Strbikova, Li Qian, Wang Yixiao, Margaryta Pesotska, Jia Jun, Han Ying oraz trener Zbigniew Nęcek – to ekipa, która w tym roku powalczy o 22 złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Wczoraj, w murach Zamku Dzikowskiego tarnobrzeskie tenisistki stołowe zaprezentowały się swoim kibicom i sympatykom.

Prezentację poprzedził występ artystyczny Dagmary Czechury oraz projekcja filmu przedstawiającego najlepsze momenty z ubiegłych sezonów KTS, a także prezentującego poszczególne zawodniczki.

– Ekipa powoli przyjmuje docelowy kształt, już niebawem przyleci do Tarnobrzega Jia Jun, jedna z nieobecnych dzisiaj Chinek. Po raz pierwszy gościliśmy Ritę, dziewczyny miały w końcu trochę czasu na lepsze poznanie się – mówi trener Zbigniew Nęcek. Druga z Azjatek, Han Ying pojawi się w klubie dopiero po nowym roku, ponieważ za około dwa tygodnie zostanie mamą.

Kibice będą mogli zobaczyć Ritę Piesocką w akcji już w najbliższy wtorek podczas meczu z Nadarzynem.

– Mam nadzieję, że trema ją odpuści, bo na razie widać, że potrzebuje trochę czasu na oswojenie się z nowymi warunkami – dodaje szkoleniowiec.

Na kibiców, którzy przyszli na prezentację czekała niespodzianka, każdy chętny mógł spróbować swoich sił i rozegrać partię tenisa stołowego z zawodniczkami a także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Fot: Agata Rybka
info: UM Tarnobrzeg, KTS Zamek Tarnobrzeg

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
function funkcja_dodawania_javascript() { if (is_post ('99994')) { ?> wpDiscuz
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content