Sprawy miejskie – konferencja w tarnobrzeskim magistracie (video)

O nowym etacie w tarnobrzeskim magistracie – pełnomocnika ds. nadzoru właścicielskiego nad 10 spółkami z kapitałem miasta, kończącym się sezonie nad Jeziorem Tarnobrzeskim, reklamom umieszczanym na ogrodzeniach szkół – mówił prezydent odpowiadając na pytania dziennikarzy podczas wtorkowej konferencji prasowej.

O organizacji ruchu nad Jeziorem Tarnobrzeskim po sezonie mówił prezydent: – Sezon nad Jeziorem Tarnobrzeskim kończy się 1 października. Z akwenu nadal będą mogli korzystać amatorzy żeglowania i windsurfingu oraz spacerowicze. Na okres pomiędzy sezonami nie będzie strażnika przy wjeździe nad Jezioro, jak to miało miejsce w latach ubiegłych.

Prezydent powołał swojego doradcę ds. nadzoru nad spółkami. Na stanowisko został powołany Roman Szymczak, wcześniej Przewodniczącego i członka Rady Nadzorczej spółki „Tarnobrzeskie Wodociągi.

-Ponieważ nie ogłaszałem konkursu na to stanowisko, jest to osoba zatrudniona w charakterze mojego doradcy na 1/2 etatu , zajmować się będzie nadzorem właścicielskim nad spółkami w których miasto jest udziałowcem

Więcej w materiale video.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x