Tarnobrzeg: W piątek koncert w Blues&Rocku

Koncerty zespołów Edward with Gun / alternative / oraz Ulica / rock, ska, reggae / odbędą się w piątek 28 września w tarnobrzeskim pubie Blues&Rock. Wstęp wolny, początek godz.20.

Edward With Gun” tworzy pięciu muzyków – Marcin Pielaszkiewicz (gitara), Alexander Czerw (wokal), Robert Strzelecki (gitara), Jarosław Rymarz (bass) i Łukasz Smutek (perkusja). Zespół rozwija się niezwykle dynamicznie – powstał w listopadzie 2011roku, a już ma na swoim koncie wiele koncertów a piosenka „Everyone” została piosenką tygodnia w Radiu Świdnik.
– W tym roku, w zmienionym składzie (Aleksander Czerw nowy vocal, oraz Łukasz Smutek nowy bębniarz) nagraliśmy demo i rozpędzamy się z nowym brzmieniem koncertując- piszą na swojej stronie muzycy.

https://www.facebook.com/edwardwithgun

http://pl.myspace.com/edwardwithgun

video: edwardithgun

Zespół Ulica powstał w 2007 roku. Polskojęzyczne teksty o małomiasteczkowej codzienności plus rock i ska to dobra koncertowa mieszanka. Ulica zagrała ponad 100 koncertów w całej Polsce. W 2008 roku zajęła 3 miejsce na przeglądzie zespołów studenckich Juwenalia w Lublinie, a w 2011 zdobyła nagrodę publiczności na ogólnopolskim festiwalu w Opatowie. Na swoim koncie ma dwie płyty, jeden singiel i udział w dwóch składankach (Lublin i Bydgoszcz).

http://www.ulica.art.pl/

video: Jacek Michalczyk

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Postaw mi kawę na buycoffee.to
0
Would love your thoughts, please comment.x
Skip to content