Tarnobrzeg: Magistrat rozpoczął poszukiwanie choinki

Choć za oknem piękna złota jesień, tarnobrzeski magistrat rozpoczął poszukiwanie choinki, która jak co roku, ustawiona zostanie na Placu Bartosza Głowackiego. Prezydent Miasta zobowiązuje się zapewnić wycięcie i transport drzewka, zastrzega jednak, że choinka musi być udostępniona nieodpłatnie.

Preferowane drzewo ma mieć 12-15 metrów wysokości, istotny jest więc kształt korony oraz odpowiednia sztywność gałęzi np. świerk kanadyjski (srebrny). Drzewo musi spełniać warunki ustawowe kwalifikujące je do wycięcia.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Wydziałem Spraw Komunalnych i Środowiska Urzędu Miasta pod numerem 158226570 wew. 263 lub 223 lub drogą elektroniczną na adres email komunalny@um.tarnobrzeg.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 listopada 2012 r. Po tym terminie dokonany zostanie wybór drzewka.

info: UM Tarnobrzeg

foto: Agata Rybka

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
8 lat temu

A co z palmą, też będzie ustrojona?

mar
8 lat temu

Tarnobrzeg miasteczko żenujących rządów Mastalerza.Miejsce korupcji i kolesiostwa .Miejsce marnotrawienia publicznych pieniędzy(niegospodarność)miejsce buty ,arogancji i prywaty za publiczne pieniądze.Obudź się Tarnobrzegu!!!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x