Tarnobrzeg: Jest zgoda na przyjazd 500 kibiców Motoru Lublin

– W poniedziałek dostaliśmy od prezydenta zgodę na przyjęcie 500 kibiców Motoru Lublin – mówi w rozmowie z NW24 Dariusz Dziedzic, wiceprezes Siarki. Wcześniej takiej zgody nie było z powodu negatywnej opinii policji.

Mecz Siarki Tarnobrzeg z Motorem Lublin odbędzie się za niecałe dwa tygodnie, w sobotę 13 października. Wstępnie klub z Lublina zadeklarował przyjazd grupy kibiców liczącej około 500 osób. Czy tylu kibiców „przyjezdnych” zjawi się na stadionie przy Al. Niepodległości, nie wiadomo, wiadomo na pewno, że tarnobrzeski klub dostał zgodę na przyjazd tak licznej grupy.

– Pierwsza decyzja prezydenta była negatywna ze względu na negatywną opinię policji związanej m.in. z brakiem monitoringu, oznakowań itp. – wyjaśnia NW24 Dziedzic. – W lipcu założyliśmy tymczasowy monitoring, oznakowaliśmy krzesełka itp. i złożyliśmy na policję wniosek o ponowną weryfikację. Policja wydała pozytywną opinię i na jej podstawie wnioskowaliśmy do prezydenta o zmianę wcześniejszej decyzji – dodaje.

W miniony poniedziałek klub oficjalnie otrzymał zgodę na udział kibiców drużyny przyjezdnej nie tylko podczas meczu Siarki z Motorem ale i na pozostałe spotkania rundy jesiennej.

Nim jednak dojdzie do meczu z Motorem, Siarkę czeka ciężka przeprawa w Niepołomicach z miejscową Puszczą. Poczynań podopiecznych trenera Szymczaka raczej nie będzie można śledzić na oficjalnej stronie internetowej klubu, której uruchomienie zapowiadał wiceprezes Dziedzic podczas sierpniowej prezentacji drużyny. Strona, jak wyjaśnia w rozmowie z NW24 jest „produktem pisanym od zera”, a ponieważ ma prezentować się bardzo okazale, okres jej powstania opóźnia się. – Już niedługo zostanie uruchomiona, natomiast jako ostateczny produkt będzie funkcjonować na wiosnę – dodaje.

Mecz Siarki z Puszczą Niepołomice odbędzie się w sobotę 6 października, początek godz. 16.

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kibic_tbg
8 lat temu

To bardzo dobra nowina. Miałem już odpuścić sobie marne widowiska sportowe w naszym wykonaniu ale dreszczyk emocji z okazji przybycia dużej i mocnej grupy szalikowców z Lublina nie odpuszczę.

9
8 lat temu

Hee, czyli Motor będzie grał u siebie ? Nie ma szans, żeby ten nasz tarnobrzeski marny młyn przekrzyczał taką ekipę w liczbie 500 gardeł.

spoko
8 lat temu

To nie wpuszczajcie Siarkowców, można powołać się na bhp – bo dopuszczalny poziom hałasu zostanie przekroczony

Lull
8 lat temu

Kibice Motoru raczej nie będą prowadzili normalnego dopingu, bo są w dość ostrym konflikcie z piłkarzami i zarządem klubu, więc o przekrzyczenie nie macie się co martwić.

kibic_tbg
8 lat temu
Reply to  Lull

to po co przyjadą? stać jak słupy chyba nie będą? Myślę, że przyjadą i pokażą jak wygląda doping 500 gardeł

TBG
8 lat temu

„- Pierwsza decyzja prezydenta była negatywna ze względu na negatywną opinię policji związanej m.in. z brakiem monitoringu, oznakowań itp. – wyjaśnia NW24 Dziedzic.” – bzdura na resorach(Coś jak ze stroną główną klubu, co nie panie Dziedzic?:)), pan prezydent chciał wpuścić wszystkich ZA WYJĄTKIEM Motoru, którego to kibice w jego mniemaniu słyną ze zwierzęcych instynktów(!!!).

Tylko KS
8 lat temu

9- co za bzdury piszesz?:) widać masz mnóstwo kompleksów i nie chodzisz na mecze Siarki. jak sugerujesz że marny młyn idz do kobiców motoru. presidente sam mówił że tylko na mevz motoru, krąży taki filmik gdzieś. ja już załątwiam wolne w pracy 🙂 Tylko „S”

SYN LAKIERNIKA
8 lat temu

A JA MYSLE ZE NASI HOLLJESIIIIII Z WOLAJEM NA CZELE BEDA W DUPE WCHODZIC MOTOROWI ZEBY SIE PODLIZAC :))) gdyz na wiosne przyjdzie nam tam pojechac pozatym nasi kibice wiedza gdzie i komu w dupsko zajrzec :)))

SYN LAKIERNIKA
8 lat temu

tylko siaraa na doooollllaaaaraaaaaaachhhh

Tbg
8 lat temu
Reply to  SYN LAKIERNIKA

mam nadzieje ze zbierze sie nas dobra banda zapowiada sie mecz rundy kibicowsko

zalafganistan
8 lat temu

Ten powyżej to konfident ze Stalowej Woli, który wypisuje te same hasła i sypie nazwiskami na wszelkich możliwych stronach i forach w kraju. Ogólnie typowa rura.

Wojtek Broda
8 lat temu

Kibicem sie jest a nie bywa,zbierze sie Nas 500 na mlynie w meczu z Motorem a na wyjazd do nie polomic jutro nie ma komu jechac,Wolaj i Broda tej oddanej flagi rowerom ze Stalowej Wam nigdy K…NIE WYBACZE..typowa stadionowa pozerka

^^^
8 lat temu
Reply to  Wojtek Broda

Powiedział ten któremu turbie i spółka raz w sezonie zapełnią trybunę, bo 20.X wielka Siarka do nich przyjedzie. Nie kompromituj się rowerze:)

siarkoholik
8 lat temu

powiedz to nam w twarz a nie spinasz sie przed monitorem jeden z drugim.
kibicowsko mecz roku.
WSZYSCY NA SEKTOR!

Wysp..
8 lat temu

Wzyscy do mlyna mecz sezonu z Motorem,od kilku lat tak pokazna liczba kibicow zawita..nie ma sie co spinac w necie..

szeryf
8 lat temu

To pewne, że zatrzęsie się wtedy ziemia w Tarnobrzegu. Piłkarzom zdopingowanym lepiej się gra więc dobrego widowiska również na boisku możemy być pewni.

MOTOROWIEC
8 lat temu

JEDZIEMY NA SIARKĘ DOZOBACZENIA

S
8 lat temu

No panowie na taki mecz czekałem od dawna !!! Motor piłkarsko może slabo, ale kibicowsko to jednak ekstraklasa, trzeba im to oddać. już się nie moge doczekać!!! TYLKO S!!

maryjan
8 lat temu

zapowiada sie mecz na szczycie dna tabeli

Urabura
8 lat temu

Siara ma jakąś strone/forum?

Wolaj
8 lat temu

Pozdrawiam wszystkich obsranych bohaterów mocnych zza monitora 😉 w sobotę wszyscy na młyn 🙂

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x