Radio Leliwa nadaje już 20 lat

Dokładnie 16 października 1992 roku piosenką zespołu Queen „Radio Ga Ga” – swoją działalność zainaugurowało Radio Leliwa. Radio jest pierwszą komercyjną stacją w Polsce południowo-wschodniej i jedyną regionalną nadającą program na obszarze znajdującym się w widłach Wisły i Sanu.

Radio Leliwa swoim zasięgiem obejmuje obszar około 80 km wokół Tarnobrzega i Stalowej Woli. Program emitowany jest na dwóch częstotliwościach. Radia Leliwa można słuchać również w Internecie, a od początku października także poprzez dekodery platformy 'n'. W ten sposób możemy dotrzeć do miliona potencjalnych słuchaczy.

foto&info: Radio Leliwa

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
8 lat temu

Wielkie gratulacje,życzę kolejnych wielu lat nadawania i wielu słuchaczy.

Słuchacz z przymusu
8 lat temu

To przykre, że ta stacja w taki sposób funkcjonuje. Niestety jestem czasem zmuszona do słuchania jej gdy jestem w pracy i to zazwyczaj katorga dla moich uszu.
Mało tego, że przeboje są z lat młodości moich rodziców, to do tego codziennie lecą te same piosenki. Przecież nie wszyscy mają ochotę słuchać codziennie piosenek typu: „Córko rybaka”, „Pszczółka Maja” czy „Jesteś szalona”.
Poza tym jest audycja poświęcona starszym przebojom i wtedy powinny być one puszczane, czyli od poniedziałku do piątku między 9.00 a 10.00 i w niedzielę od 5.00 do 12.00, niestety słuchacze zmuszeni są słuchać tych piosenek w ciągu całego dnia i w nocy też.
Dodatkowo Leliwa codziennie o godzinie 21:00 funduje naszym uszom pieśń religijną. Co już jest grubą przesadą, ponieważ nie jest to radio katolickie, ale chyba twórcy tej stacji nie wpadli na to, że nie wszyscy w naszym kraju są katolikami.
Moim zdaniem takie podejście do prowadzenia stacji radiowej, to kpina ze słuchaczy.

słuchacz
8 lat temu

większość ma rację 🙂 jeżeli stacja ma słuchalność i istnieje 20 lat to znaczy że ktoś jej chce słuchać i kropka 🙂 Poza tym nikt nie zmusza do słuchania radia przez cały dzień i noc, można słuchać samych wiadomości i np. giełdy pracy.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content