Remis Wisły Sandomierz w Skarżysku

Piłkarze Wisły Sandomierz wywalczyli cenny remis 2:2 (1:1) na trudnym terenie w Skarżysku – Kamiennej.  Gospodarze mecz kończyli w dziesiątkę, czerwoną kartkę ujrzał bowiem w 83 minucie Klaudiusz Łatkowski.

Mecz bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze, obejmując prowadzenie już w 7 minucie po strzale Marcina Talera. Wyrównującą bramkę Wiślacy zdobyli w 21 minucie, a jej autorem jest Maciej Ziółek. Po przerwie, w 55 minucie na prowadzenie wyszli piłkarze z Sandomierza, dzięki golowi zdobytemu przez Jarosława Pacholarza. Bramkę na remis strzelił w 77 minucie Daniel Rabenda.

Po 12 kolejkach Wiślacy z dorobkiem 16 punktów zajmują 10 lokatę w tabeli, na czele której plasuje się Limanovia Limanowa (26). Kolejnym rywalem podopiecznych trenera Krawca będzie Bocheński KS. Mecz rozegrany zostanie w Sandomierzu, w niedzielę 28 października, początek godz.13.

Wyniki pozostałych spotkań: Bocheński KS – Juventa Starachowice 1:3, Czarni Połaniec – Przebój Wolbrom 0:5, Poprad Muszyna – Janina Libiąż 2:0, Dalin Myślenice – Limanovia Limanowa 0:3, Beskid Andrychów – Łysica Bodzentyn 1:1, Lubań Maniowy – Szreniawa Nowy Wiśnicz 0:0, Wierna Małogoszcz – Hutnik Nowa Huta 2:1