Tarnobrzescy policjanci świętowali 94.rocznicę odzyskania niepodległości na boisku piłkarskim

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zajęli II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym w ramach obchodów 94 rocznicy Święta Niepodległości. Organizatorem spotkania byli funkcjonariusze Policji z Niska.

W minioną sobotę na murawie boiska Zespołu Szkół nr 3 w Nisku można było obejrzeć reprezentacje piłkarskie przybyłe na turniej z Tarnobrzega, Biłgoraja, Stalowej Woli, Janowa Lubelskiego, Niska oraz pracowników urzędu miasta w Nisku.

Zmagania toczyły się w dwóch grupach: w grupie „A” znalazły się drużyny z Tarnobrzega, Biłgoraja i Samorządu Nisko, w grupie „B” Nisko, Janów Lubelski i Stalowa Wola. Po kilkugodzinnych zmaganiach I miejsce zajął zespół funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Nisku. II miejsce – drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu. III miejsce zajęła drużyna funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. IV miejsce – drużyna policjantów ze Stalowej Woli.

Puchary wręczyli: Komendant Powiatowy Policji w Nisku inspektor Marian Szkodziński oraz Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy w Nisku Teresa Sułkowska.

foto&źródło: Policja

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Skip to content