16.11 (piątek) Koncert Karoliny Kozak w Sandomierzu

Sandomierskie Centrum Kultury oraz Urząd Miejski w Sandomierzu zapraszają na koncert Karoliny Kozak, który odbędzie się w piątek 16 listopada o godz. 20.00 w klubie Lapidarium. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Rynek 20, tel. 15 644 61 05 lub bezpośrednio przed koncertem.

Karolina Kozak – polska piosenkarka, autorka tekstów, prezenterka telewizyjna i radiowa. W latach 2001–2005 pracowała w stacji MTV Polska jako prezenterka programów, m.in. MTV Select oraz „dzika szafa grająca”). Po czterech latach współpracy objęła stanowisko Brand New Managera w firmie produkcyjnej „Real World” – obecnie „Papaya Films”, z którego zrezygnowała przed wydaniem płyty.
W 2004 roku razem z zespołem dr.no wydała płytę „Almost done”. Piosenkarka śpiewała również w zespołach m.in. Auto da fe, Halucyna, Silver Rocket. Wystąpiła też na płycie „3” Smolika i „Dziewczyny” zespołu oxy.gen.
29 czerwca 2007 na antenie Radia Eska wyemitowano pierwszy singel „Razem zestarzejmy się” z płyty „Tak zwyczajny dzień”. W 2008 dostała nominację przez to radio do nagrody Eska Music Awards w kategorii Artystka roku – Polska.

Jest autorką tekstów do utworów Edyty Górniak – „Teraz – tu” i „On the Run”, oraz większości piosenek na jej szósty studyjny album. Do grudnia 2011 roku prowadziła na antenie Programu III Polskiego Radia autorską audycję muzyczną, zatytułowaną Bez etykiety. Od 4 września 2012 prowadzi we wtorki na antenie Radia PiN autorską audycję muzyczną Fonobłyski.

źródło: Wilkipedia

video: mitroszka

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x