Sukcesy Tenisistów Stołowych IKS Jezioro Tarnobrzeg

W dniach 9-11 listopada w Radomiu odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisa Stołowego Niepełnosprawnych, w którym obok 60 zawodników z całej Polski, wystąpiło 10 zawodników IKS Jezioro Tarnobrzeg. W klasie startowej kobiet XI-X Karolina Pęk zwyciężyła i zdobyła okazały puchar. W klasie startowej I-V mężczyzn grających na wózkach drugie miejsce wywalczył Krzysztof Żyłka a trzecie Maciej Nalepka, wygrał tę klasę Rafał Lis Start Szansa Gdańsk.

Dzięki świetnemu występowi zawodników IKS konto klubu wzbogaciło się o kolejne trzy medale w tenisie stołowym, których w ciągu siedmiu lat zdobyliśmy aż 115.

Również z pucharami i dyplomami wrócili zawodnicy tarnobrzeskiego klubu z Wojewódzkich Zawodów w Tenisie Stołowym Osób Niepełnosprawnych Busko – Zdrój. Na zawodach wystąpiło dwóch reprezentantów IKS Jezioro Tarnobrzeg: Andrzej Buczek grający na wózku i Krzysztof Kowalski grający na stojąco. Obaj zwyciężyli w swoich kategoriach.

foto&źródło: IKS Tarnobrzeg