Drugie miejsce tarnobrzeskich WOPR-owców w województwie (foto oraz video)

Drużyna z Rejonowego WOPR w Tarnobrzegu zajęła drugie miejsce podczas X Mistrzostwa Podkarpacia w Ratownictwie Wodnym. W indywidualnych startach najlepiej z tarnobrzeżan zaprezentowali się Kamil Zieliński i Adrian Marszałek. Zawody odbyły się 25 listopada w Rzeszowie.

W konkurencji drużynowej udział wzięło 13 ekip z województwa. Tarnobrzeską drużynę w składzie Patrycja Urbaniak, Adrian Marszałek, Dawid Urbaniak oraz Kamil Zieliński wyprzedzili jedynie woprowcy z Rzeszowa. Trzecie miejsce na podium wywalczył zespół MOSiR z Sanoka.

W indywidualnych startach udział wzięło 58 zawodniczek i zawodników. Pierwsze miejsce zajął Jakub Guzik z Krosna, drugi był Kamil Zieliński, trzeci zaś Adrian Marszałek. 26 miejsce zajął Grzegorz Kopyra, 38 zaś Dawid Urbaniak. W klasyfikacji kobiet Patrycja Urbaniak zajęła czwartą lokatę.