Sandomierz walczy o tytuł najpiękniej przystrojonego na święta miasta, pomóc ma metalowa choinka (zdjęcia)

Rozpoczął się plebiscyt na najpiękniejsze miejskie iluminacje świąteczne w całej Polsce – „Świeć się na Święta z ENERGĄ”. Sandomierz znalazł się w gronie miast z całego kraju, które walczą o tytuł najpiękniejszego w województwie, a w finale o tytuł najpiękniej przystrojonego na Święta miasta w Polsce. Nowością w świątecznym wystroju Sandomierza jest wykonana z metalowych elementów choinka, postawiona przez UM. Koszt „drzewka” to 40 tys.zł.

Świąteczna zabawa „Świeć się” rozgrywa się za pomocą specjalnej platform www.swiecsie.pl oraz poprzez profil „swiecsie” w serwisie Facebook.pl. Zagłosować można klikając link https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Miasto, które zwycięży w plebiscycie wygra prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD o wartości 10 tys., który zostanie przeznaczony na cel społeczny. W zeszłym roku Sandomierz był na drugim miejscu w głosowaniu wojewódzkim. W tym roku, dzięki wspólnej inicjatywie możemy walczyć o główną nagrodę.

Na Sandomierz będzie mógł zagłosować każdy internauta, który po wcześniejszym zarejestrowaniu się i zalogowaniu na stronie organizatora, odda swój głos między innymi na Królewskie Miasto Sandomierz. Pierwszy etap plebiscytu będzie trwał do 26 grudnia i obejmie głosowanie na najpiękniejsze miasta w danym województwie. 16 wybranych przez internautów miast przejdzie do finału, który rozpocznie się 28 grudnia i zakończy 6 stycznia 2013 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 stycznia 2013 r.

foto&źródło: UM Sandomierz

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wacek
7 lat temu

piękne instalacje. szkoda, ze w tbg mamy taką toporność

Fix
7 lat temu

wielu by chciało mieć pięknie wystrojone miasta na święta ale gdy trzeba zapłacić, od razu podnosi się lament ile to kosztuje. Pewnie jest podobna ilość zwolenników co przeciwników świecidełek.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x